Boston – Columbus 1:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 6:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:3 (kon.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.)
Florida – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Toronto 3:0 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – NY Rangers 2:5 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Philadelphia Flyers
Neděle 18.01.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Toto je ode mě vše a zase někdy u onlajn přenosu na počtenou. (03:46:37)

Tři hvězdy zápasu:

1. Zemgus Girgensons (BUF) – 2+0, 4 střely, 2 TM
    2. Michael Del Zotto (PHI) – 0+2, 2 střely, 0 TM
    3. R. J. Umberger (PHI) – 1+0, 5 střel, 0 TM

Česká stopa v zápase
    Michal Neuvirth (BUF) – 4 obdržené branky a 87,5% úspěšnost zákroků.
    Jakub Voráček (PHI) – 0+1, 1 střela, čas ve hře: 16:22

Flyers s Jakubem Voráčkem v sestavě porážejí Buffalo 4:3. Nutno říci, že český brankář Michal Neuvirth několikrát podržel svůj celek. Hosté z Philadelphie si tak připisují cenné tři body.

60:00

59:40
    Buffalo hraje stále bez brankáře, ale i přes velký tlak to na další trefu nevypadá.
    ZEMOUS GIRGENSONS - 3:4

58:51
    Sabres právě vstřelili branku!
    Po sérii několika dorážek v bezprostřední blízkosti branky Flyers se dostal ke kotouči ZEMGUS GIRGENSONS a bekhnedem snižuje. Asistence: Matt Moulson a Chris Stewart.

58:39
    Až nyní zasáhl německý brankář proti střele Gorgese.

58:00
    Po počátečním neúspěchu se dostali Sabres opět do útočné třetiny a v ní svírají svého soupeře. Zatím ale Zepp nemusel příliš zasahovat.

57:34
    Michal Neuvirth zůstává na střídačce.

57:34
    Oddechový čas pro domácí.

57:34
    Máme tu další vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen Vincent Lecavalier (PHI), jenže přidržel hokejku Ristolainenovi.

56:31
    Neuvirth kryje odražený kotouč před dojíždějím Girouxem.

56:10
    Domácí se nepřesnou kombinací připravují o útočné pásmo.

55:33
    Na druhé straně zahrozil Tyler Mayers, který získal kotouč ve střední třetině a střelou zápěstím získal buly před Zeppem.

54:48
    Neuvirth vyráží VandeVeldeho střelu zápěstím do rohu hrací plochy.

Máme tu další komerční pauzu.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 19. Girgensons (Stewart, Flynn), 40. Ennis (Moulson, Ristolainen), 59. Girgensons (Moulson, Stewart) – 24. Umberger (Zotto, Lecavalier), 28. Streit (Giroux, Voráček), 46. VandeVelde (Lecavalier, Colaiacovo), 49. Raffl (Zotto, L.Schenn)

Buffalo Sabres: Neuvirth – Gorges "A", Myers "A", Ristolainen, Strachan, Benoit – Stewart, Girgensons, Flynn – Ennis, Mitchell, Moulson "A" – Stafford, Varone, Hogson – Kaleta, Ellis, Deslauriers.
    Philadelphia Flyers: Zepp – MacDonald, Streit "A", Schultz, Del Zotto, Colaiacovo, L. Schenn – Voráček, Giroux "A", B. Schenn – Simmonds "A", Couturier, Umberger – Read, Raffl, Rinaldo – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde.

Rozhodčí: Leggo, Kozari – Amell, MacPherson