Havířov – Vsetín 0:3 (kon.) | Chomutov – Slavia 4:3 (po pr.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 4:1 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 7:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0)
HC Slavia Praha
Neděle 18.01.2015, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mě je to pro dnešek vše. Piráti si užívají potlesku domácího publika za těsnou výhru v prodloužení. Mějte hezký zbytek dne a zas někdy napočtenou. (14:33:12)

64:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    Už to vypadalo, že rozhodnou až nájezdy, ale kapitán domácích DANIEL BUKAČ dvánáct vteřin před koncem vymetává růžek Paterovy klece! Asistence: Jan Svoboda.

64:21
    Ondřej Buchtela nahazoval od modré přes několik hráčů, ale Patera si puk dokázal najít.

63:35

62:54
    A je tu vyloučení i na druhé straně. Jan Kern znovu oslabuje svůj tým za úder do oblastni hlavy a krku, dostává 2 + 10 minut. Trest odpyká Matěj Houška.

62:40
    Tvrdá střela od modré nešla ani mezi tři tyče branky Běluhy.

61:35
    Michal Stínil bude pykat za přílišou důslednost. Dostává dvě minuty za naražení na hrazení, plus 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Trest odpyká Jaroš.

60:50
    Hra je plná nepřesností na obou stranách.

60:01

Slávisté se ve třetím dějství ještě vzchopili a zaslouženě vyrovnali, uvidíme tedy prodloužení, které začne co nevidět.

60:00

59:56
    Obrovská šance Chomutova v závěru posledního dějství! Patera si musel velmi pečlivě hlídat svou levou tyč, protože tu obráncům unikal jeden z Pirátů. Puk sice jde do náruče Patery, ale rozhodčí předčasně přerušili hru a znemožnili tak domácím dorážet. Piráti z toho radost rozhodně neměli.

59:39
    Ofsajd Slavie.

59:05
    Hru teď trochu zdržuje souboj u mantinelu, který vyhráli Piráti a můžou vystartovat do útoku.

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:46
    Zakázané uvolnění Chomutova.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, stav je stále nerozhodný.

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 6. Koblížek (Lauko), 24. Buchtela (Svoboda), 29. Buchtela (Lauko, Seemann), 65. Bukač (Svoboda) – 30. Kern (Martínek, Holý), 41. Kern (Martínek, Šilhan), 56. Klapka

Piráti Chomutov: Běhula (Pavlát) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Studený, Zeman, Jarý, Záruba – M. Svoboda, Baier, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek, Ouřada
    HC Slavia Praha: Patera (Pánek) – Wünsch, Melovič, Štibingr, Houška, Vobořil, Zderadička, Holý, Duda – Brož, Janča, Bajer, Kern, Mach, Koliš, Vaniš, Hnát, Marek, Šilhan, Klapka, Martínek

Rozhodčí: Novák – Janíček, Řezábek