Boston – Columbus 1:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 6:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:3 (kon.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.)
Florida – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Toronto 3:0 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (0:1 po s.n.)

2. Logan Couture (SJS) (1 + 0)
    3. Justin Braun (SJS) (0 + 2) (06:50:16)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 14:45, 0 střel)
    Jiří Hudler (CGY) (1 + 0, čas na ledě 16:14, 1 střela)
    Ladislav Šmíd (CGY) (0 + 0, čas na ledě 11:37, 0 střel)

Prodloužení nakonec trvalo jen pár vteřin. San Jose tak bere alespoň bod, v první třetině sice prohrávali domácí o dva góly, ale stihli nejen dorovnat, ale také skóre otočit. Český útočník Jíři Hudler ještě v rámci druhé periody vyrovnal, aby ve třetí třetině následně nepadl žádný gól. Rozhodující slovo tedy měl v prodloužení Sean Monahan. Calgary Flames dnes odcházejí z ledu šťastnější. Ode mě je to vše, hezkou neděli.

Sean MONAHAN - 3:4

60:24
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Moc času v nastavených pěti minutách hosté k rozhodnutí nepotřebovali. Hned po dalším vhazování u domácí branky se dostali k puku, nahozený kotouč na svatyni Anttiho Niemiho potom učinil stěžejní moment. Puk odražený právě na předbrankovém prostoru dopravil do sítě SEAN MONAHAN, jehož radost je asi pochopitelná. Calgary bere dva body. Asistence: Mark Giordano, Paul Byron.

60:17
    Gólman San Jose Sharks má hned zákrok, vhazovat se kotouč bude po jeho pravé ruce.

60:09
    Na první buly v prodlouže si lépe vedli hosté, ti nečekají a hned se touží dostat do útočného pásma, aby mohli ohrozit Niemiho klec.

60:01

Máme za sebou tři třetiny utkání mezi San Jose Sharks a Calgary Flames. Branky padaly jen v prvních dvou částech, ta třetí zůstala bez gólové odezvy. Rozhodne tak nastavených pět minut, případně i samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Běží poslední vteřinky základní hrací doby, pravděpodobně dnes konec v základní hrací době neuvidíme.

59:06
    Také Joe Pavelski ve vyložené šanci, ale muž San Jose s osmičkou na zádech zase hodně přestřelil úroveň horní tyčky.

58:12
    Znovu Patrick Marleau ve velké šanci před Ortiem, už potřetí ve třetí části se nepodařilo hráči Sharks hostujícího gólmana překonat.

58:02
    Tomáš Hertl a jeho parťák z trojice Kennedy uháněli kupředu, ale jejich vzájemná nahrávka za útočnou modrou čarou ovoce nepřinesla.

57:36
    Dvojice obránců v tyrkysových dresech po vzájemné souhře nahodil puk až k brance Ortia, ale ten probémy řešit nemusel. Střelecký prach obou týmů ve třetí části vyhasl.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 21. Couture (Marleau, Braun), 23. Thornton (Pavelski, Marleau), 29. Karlsson (Pavelski, Braun) – 1. Wideman (Colborne, Raymond), 6. Colborne (Stajan), 32. Hudler (Backlund, Giordano), 61. Monahan (Giordano, Byron)

San Jose Sharks: Niemi – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Tennyson, Hannan – Pavelski, Couture, Karlsson – Nieto, Thornton, Marleau – Kennedy, Hertl, McGinn – Wingels, Sheppard, Goodrow
    Calgary Flames: Ortio – Brodie, Giordano, Wideman, Russell, Engelland, Šmíd – Hudler, Backlund, Gaudreau – Jones, Monahan, Bouma – Colborne, Shore, Raymond – Byron, Stajan, Bolig

Rozhodčí: St. Laurent, Skilliter – Galloway, Wheler

Diváci: 17 562