Znojmo – Miskolc 8:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
8:2 (6:1, 2:1, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
Neděle 18.01.2015, 13:00 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Juniors League

Tak po skončení zápasu se ještě trochu přiostřilo před bránou Daňa, kde došlo k několika pěstním soubojům. To už však nic nemění na tom, že Znojmo se může radovat z tříbodového vítězství, které alespoň trochu přikrmilo šanci na play-off.

Hezkou neděli ze Znojma! (15:16:53)

60:00

59:15
    Po buly zaduněl Daňův beton po tvrdé ráně Szopose z vrcholu kruhu.

58:32
    Nakonec ještě musel zasahovat i Daňo, ale zakončení Szücse si pohlídal a puk drží v lapačce. Hra je přerušena.

58:17
    Szopos se pokoušel najít pasem před brankoviště Szücse, včas ale zasáhl Kruckovyč a vystihl přihrávku.

57:34
    Akci tři na tři zakončoval Jambor obloučkem, který skončil na horní síťce. Gólman vůbec netušil, kam kotouč míří.

57:05

56:53
    Deak se pokoušel tečovat nahození od modré čáry. Daňo puk zachytil na svých betonech. Maďarský útočník ale dostal prostor k dorážce, ale i ta končí v dosahu znojemského gólmana.

56:47
    Kotouč v ochranné síti, vhazování po pravici znojemského brankáře.

56:07
    Orlům se podařilo na chvíli vymanit z tlaku, ale Miskolc už je zase zpět v útoku.

55:41
    Z ostrého úhlu zkoušel překvapit znojemského gólmana Szopos, ten měl ale prostor u své pravé tyče dostatečně pokrytý.

55:29
    Szücs si najížděl před Daňa, ale v těsné blízkosti před gólmanem byl puk přizvednut nad bránu.

55:09
    Hosté vyhráli vhazování a usadili se před znojemskou klecí.

55:05
    Teď ale budou mít šanci. Patrik Bulín (ZNO) si musí odpočinout na dvě minuty.

54:00
    Znojmo ale nesmí zapomínat bránit, bylo by škoda nechat si nějak zničit skvělé skóre ze zápasu. Hosté ale nejsou při střelbě příliš přesní.

53:14
    Po buly to zkoušel z mezikruží svým švihem Kruckovyč, tentokrát ale přestřelil.

52:31
    Pokračuje se ve velmi svižném tempu, minuty rychle utíkají. Vhazování ve znojemské útočné třetině.

51:18
    Michal Kruckovyč se zdravě naštval a projel se po křídle až do útočného pásma, obkroužil bránu a ještě zakončoval k bližší tyčce, puk se ještě dostal do mezikruží, kde mohl dorážet Niederhafner. Tam však už zapracovala hostující obrana.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 3. Bulín J., 6. Bulín J. (Kruckovyč), 10. Bulín J. (TS), 11. Bulín J. (Tondl), 13. Bulín J. (Niederhafner), 14. Bulín J. (Jambor), 33. Jambor (Tondl), 40. Bulín J. (Kruckovyč, Kuntoš.) – 17. Szopos (Szücs, Zekov), 40. Szücs (Szopos, Laczko)

HC LERAM Orli Znojmo: Daňo – Pucher, Brabec, Kruckovyč, Krejčí – Kuntoš, Březina, Tondl – Jambor, Bulín J., Bulín P. – Niederhafner, Mikulič.
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Kiss – Laczko, Ban, Gyorfy, Danko, Bernath, Poszar, Nagy – Szücs, Szopos, Zekov – Karda, Komjati, Deak – Samaraglai, Molnar, Seres.