Magnitogorsk – Kazaň 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 1:5 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Riga 3:4 (1:2 po s.n.) | Jokerit – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Ak Bars Kazaň
Neděle 18.01.2015, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Dnes je to ode mě vše a těším se někdy znovu na počtenou. Děkuji za pozornost u skvělého zápasu. (15:24:55)

vyloučení: 4-4

Kazaň hrubě nezvládla třetí část a odjíždí z Magnitogorsku poražena a bez bodu, což je podivuhodné po výborně odehraných 40 minutách zápasu. Metallurg zvýšil útočnou aktivitu ve třetí třetině a nastřílel Kazani tři branky. Otočil tak nepříznivě se vyvíjející duel. Kazaň si připisuje čtvrtou porážku v řadě.

60:00

59:59
    Na snížení už bylo ale pozdě a tak zápas končí.

59:40
    Hosté hrají bez brankáře.

59:07
    Lukojanov vyloučen na 5 minut za hrubost za zákrok na Malenkicha. Na druhé straně putuje na trestnou Malenkich, který je v kabině a tak jeho trest odsedí náhradník.

59:07
    Malenkich otřesen, ale odchází po svých.

59:07
    Po ní zůstává bezvládně ležet na ledě Malenkich. O něj se teď starají přivolaní lékaři.
    Po střele Obuchova vznikla v brankovišti valná hromada takřka všech, kteří byli na ledě. Včetně rozhodčích.

59:07
    Velká šarvátka před Košečkinem. Všichni hráči na ledě jsou v ní zapojeni.

59:00
    Poslední minuta a Kazaň útočí.

58:32
    Spolupráce Azeveda a Varnakova ke gólu nakonec nevede. Přerušil jí obránce svým nataženým tělem.

58:08
    Kazaň musí opět dojíždět vyhozený puk.
    Proti střela Stapletona brankář zasáhl.

57:20
    Stapleton a jeho zápěstí na vyrážečku. Nilsson vyrazil mimo.

56:55
    "Magnitka" znovu vyhazuje ven z pásma.

56:20
    Jenže útočí domácí.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 42. Mozjakin (Kovář, Zaripov), 46. Timkin (Junkov), 52. Platonov – 25. Obuchov (Petrov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Malenkich, S.Těreščenko, Lee, Chabarov, Bereglazov – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Kosov, Platonov, Stapleton – Brent, Kaletnik, Timkin – Jakucenja, Junkov, Potěchin – Osala
    Trenér: Mike Keenan

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Nikulin, Zacharčuk, Kornějev, Brookbank, Rylov, Denisov – Azevedo, Möller, Varnakov – Kosticyn, Vrána, Gluchov – Lukojanov, Kolcov, Svitov – Tkačjov, K.Petrov, Obuchov
    Trenér: Zinetulja Biljaletdinov

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Gorděnko, Lazarev