Vsetín – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:0 (kon.)

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a domácí vedou stále o čtyři branky.

56:16
    Vyloučen na dvě minuty za držení protihráče plus deset minut nesportovní chování Václav Motl (HBR).

55:17
    Jan Trončinský (UNL) vyloučen na dvě minuty plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

53:17
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí odskakují o čtyři góly. Střelu Piewaka dorazil až za brankovou čáru JAN JINDŘICH. Asistence: Erich Piewak, Jakub Loukota.

51:29
    Vyloučen Tomáš Ludvík (HBR) na dvě minuty za hákování.

48:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté snižují zpět na tříbrnakový rozdíl. Za brankovou čáru dopravil puk PETR KUCHTA. Asistence: Lukáš Brebera, Václav Motl.

45:24
    Domácí vedou již o čtyři braky. Spáčila jako první dokázal překonat PETR STRNAD. Asistence: Matyáš Kašek, Marek Klement.

40:01

40:00

37:42
    Další využití přesilové hry. Šestý který prostřelil Zeleného byl z pravého kruhu MATYÁŠ KAŠEK. Asistence: Petr Strnad, Jan Hucek.

36:47
    Zdvořáček vypálil od modré, ale Zelený střelu i dorážky zlikvidoval.

35:59
    Vyloučen Jaromír Vlček (HBR) na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:05
    Nezáživná část utkání sále přetrvává.

31:36

31:10
    Domácí nastřelují Zeleného, ten je však pozorný.

29:36
    Za hákování se na dvě minuty posadí na trestnou lavici Martin Polák (HBR).

28:24
    Hosté využívají přesilové hry a snižují vedení domácích. Střela od modré, kterou posílá ADAM NĚMEC propadla až za záda Kosiny. Asistence: Tomáš Ludvík, David Pazourek.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 4. Strnad (Zdvořáček), 9. Piewak (Amirov, Loukota), 15. Zdvořáček (Kašek), 18. Trončinský (Řídel, Navarra), 22. Amirov (Klement, Bačák), 38. Kašek (Strnad, Hucek), 46. Strnad (Kašek, Klement), 54. Jindřich (Piewak, Loukota) – 4. Brebera, 11. Drobný (Pazourek, Motl), 29. Němec (Ludvík, Pazourek), 48. Kuchta (Brebera, Motl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina (Webert) – Vykouk, Loukota, Amirov, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Trončinský, Klement, Bačák, Strnad, Jindřich, Piewak, Zdvořáček
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Zelený (Spáčil) – Lobo, Mendl, Motl, Semrád, Němec, Vlček, Kuchta, Ludvík, Brebera, Pazourek, Křížek, Drobný, Hubert, Málek, Polák

Rozhodčí: Škrobák – Střelka, Ptáček