Vsetín – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.)
AZ Havířov
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 18.01.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Liga juniorů

Z Havířov je to pro dne vše. Zase někdy nepočtenou. (16:26:44)

A končí nám utkání, které nám nabídlo pouze jedinou branku, ale také velkou porci obrovských šancí. Oba brankáři se dnes vyznamenali na výbornou. Havířov si připsal 3 body a vrací se do hry o play-off.

60:00

59:30
    A hosté opět v šesti.

59:22
    A je tady zakázané uvolnění Přerova. Brankář Sekula se musí vrátit do branky.

58:52
    Havířovu se podařilo dostat puk do středního pásma, ale branku vsítit nedokázal.

58:13
    Přerov to zkusí se šestí hráči! Brankář Sekula je na střídačce.

58:13

58:13
    Hosté nahodil puk na Turšnera, který puk podržel. Přerov má k dispozici pásmo.

57:43
    Přerov se dostal do ofsajdu. Do konce utkání už chybí jen něco přes dvě minuty.

57:21
    Jaroslaw Sap se dostal k nebezpečné střele, kterou dokázal Sekula vyrazit parádním zákrokem a drží tak naděje hostů!

56:07
    Havířov nepouští Přerov k puku, tak aby mohl vyvinout nějaký tlak.

55:11
    Oba celky už mají na ledě pět hráčů.

54:37
    Šmíd se dostal na levý kruh a vystřelil. Jeho pokus dokázal Sekula vytěsnit nad branku.

53:11
    Máme tady vzájemné vyloučení. David Siegel (PRE), dvě minuty za hrubost a Robin Regoš (HAV), dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

52:48
    Jan Šmíd ujížděl po pravém křídle, ale své zakončení neprovedl moc dobře. Puk zamířil pouze do brankáře Sekuly.