New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 28.02.2015, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Západ

Ode mě je to pro tuto chvíli z mrazivého jabloneckého stadionu vše. U dalšího online přesnou se s vámi těším na počtenou! (20:31:15)

Sotva se ale za potrestanými hráči uzavřela dvířka, rozhodčí svou píšťalkou ohlašuje konec zápasu. Vlci tak můžou slavit své první vítězství v sérii, a to především díky povedené závěrečné třetině, ve které soupeři odskočili na konečný rozdíl dvou branek a první vzájemný duel vyhrávají poměrem 4:2.

60:00

59:59
    Na lavici tak kvůli předchozí mele usedají dva hráči z Pelhřimova a k Tondrovi na straně Jablonce přisedne i Zeman.

59:59
    Vteřinu před oslavami domácích se před Stejskalem strhla hromadná potyčka, ta již však na stavu utkání jen těžko něco změní.

59:44
    Kopic teď v brankovišti prokázal nadprůměrný důraz, Stejskal však jeho pokus vynuloval.

58:40
    Sotva jeden z Jabloneckých trestnou opustil, už na ni usedá další. Tentokrát zhřešil Martin Tondr. Jestli však hosté budou pokračovat ve stejné hře, nemusí se Vlci ničeho obávat.

58:38

58:02
    Pelhřimov jakoby snad sám hrál v oslabení. K šanci se ne a ne dostat.

56:38
    Do opětovného oslabení své spoluhráče posílá gólman Stejskal (JBL). Obdržel dvě minuty za podražení.

55:16

54:27
    Vlci právě vstřelili branku!

Pelhřimov pokoušel osud tak dlouho, až nakonec sám v oslabení inkasoval. Jablonečtí se dostali do přečíslení, na jehož konci díky JANU PETRMICHLOVI Vlci odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: David Homolka.

54:06
    Přesilovka se však Medvědům vůbec nedaří, v její první půli se prakticky nedostali do pásma.

53:16
    Příležitost k vyrovnání pro Pelhřimov: Za podražení dvě minuty dostává Tomáš Zeman.

51:22

Pěkně to teď Vlci spunktovali! Bříška se u mantinelu ujal kotouče, najel si před vyhlížejícího Čekala, vypálil a letící touš svou hokejkou neomylně do klece Medvědů doklepl LUKÁŠ TONDR. Asistence: Kamil Bříška. Petr Pilař.

50:14
    Jen takovou žabičku vyslal na Stejskala pelhřimovský Kadlec. Gólman Vlků ji však raději svou lapačkou zklidnil a přerušuje hru.

49:25
    Stejný jablonecký snaživec – Bříška napálil kotouč do ochranného plexiskla, vhazuje se před Čekalem.

48:15
    Rušno teď ale znovu bylo před Čekalem, kde se Bříška snažil ve změti hokejek zorientovat a propasírovat puk za Čekalova záda.

Martina Svitáková

Branky a nahrávky: 19. Brokeš (Abraham), 31. Pulec (Mulač, Bříška), 52. Tondr (Bříška, Pilař), 55. Petrmichl (Homolka) – 24. Tolkner (Kasalý, Hadrava), 36. Tolkner (Votápek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl "C", Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, Tondr M. – Šulc, Bříška, Tondr L., – Mulač, Brokeš, Frk, – Peřina, Homolka, Šír, – Žďárský, Pulec, Glos.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, – Kasalý F., Hadrava Marek, Kubát "C", – Tolkner, Kadlec, Hadrava Martin, – Kopic, Beneš, Votápek.

Rozhodčí: Bejček – Marek, Rybáček.