Boston – Tampa 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – Dallas 3:5 (kon.)
Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Detroit – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:2 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Colorado – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 0:4 (kon.)
Arizona – Chicago 1:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 13.03.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Play-off Chance ligy
    Josef STRAKA - 2:4

59:48
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor rozhoduje dnešní utkání. Do prázdné branky uklidil kotouč JOSEF STRAKA. Asistence: Martin Heřman.

59:08
    Lukáš Dusík nepustil za svá záda zakončení Heřmana, který před ním byl úplně sám! Drží tak naděje Třebíče stále naživu.

57:23
    Velmi, ale opravdu velmi, zbytečný faul Lukáše Králíka (TRE). Ten atakoval nic netušícího soupeře do hlavy. Odsedí si 2+10. Trest odsedí Martin Čech. Třebíč tak má dost možná po nadějích.

54:20
    Rostislav Malena (TRE) míří na trestnou lavici za hákování. Třebíči se tak značně komplikují plány.

Dnešní utkání sleduje 4 460 diváků.

41:33
    Na trestnou lavici putuje Lukáš Havel (TRE), 2 minuty za sekání.

40:28
    Na brankovišti byl až příliš důrazný Petr Punčochář (CEB), odsedí si 2 minuty za napadení.
    Dan RŮŽIČKA - 2:3

38:22
    Motor otáčí vývoj zápasu a jde dnes poprvé do vedení. DAN RŮŽIČKA dostal přihrávku na modrou čáru, udělal pár kroků vpřed a dělovou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Josef Straka, Martin Heřman.

37:32
    Jakub Šaur (TRE) dle sudího zahákoval soupeře a putuje na 2 minuty na trestnou lavici.
    Martin HEŘMAN - 2:2

36:12
    A je znovu vyrovnáno. Od modré čáry se prezentoval pohlednou ranou Josef Straka, té ještě mírně změnil směr MARTIN HEŘMAN, čímž překonal klečícího Dusíka. Asistence: Josef Straka, Tomáš Nouza.
    Roman ERAT - 2:1

33:57
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč využívá další přesilovou hru! ROMAN ERAT dostal ideální přihrávku, pokusil se o bekhendovou kličku, ale na brankáře nevyzrál. Následně však ukázal obrovský důraz a kotouč dotlačil za záda bezmocného Bláhy. Asistence: Lukáš Havel, David Dolníček.

32:40
    Motor hrál v šesti! 2 minuty si odsedí Marek Vaniš (CEB).

27:42
    Rostislav Malena (TRE) míří na trestnou lavici na 2 minuty za nedovolené bránění.
    Rok PAJIČ - 1:1

26:59
    Třebíč sice přečkala oslabení, následně však chybovala v obranném pásmu, když si nepohlídala úplně osamoceného ROKA PAJIČE, který z mírného úhlu napálil kotouč do horního rohu branky. Daniel Boháč, David Kuchejda.

24:51
    Martin Janáček (TRE) vyloučen na 2 minuty za držení hole.
    Lukáš HAVEL - 1:0

22:42
    Třebíč ukazuje, jak smrtící přesilovky má! Malena našel milimetrovou přihrávkou LUKÁŠE HAVLA, který měl na zadní tyčce spoustu času na to, aby zasunul kotouč do odkryté branky! Asistence: Rostislav Malena, Roman Erat.

22:24
    David Dolníček si najel před branku, kam také dostal skvělou přihrávku. Měl před sebou pouze Bláhu a na zakončení spousty času, avšak ani tak síť nerozvlnil!

22:09
    Druhé vyloučení a znovu na straně Motoru. 4 minuty za hru vysokou holí si odsedí Václav Pašek (CEB).

20:25
    Bleskový start Motoru! Od modré čáry přilétla zajímavá střela, kterou Dusík vyrazil před sebe. Jeden z hostujících hráčů se protlačil k dorážce, ale na domácího gólmana si nepřišel.

17:22
    Hosté málem uspěli v oslabení! Do rychlého kontru se dostal Žovinec s Pajičem, první jmenovaný našel Pajiče přesným pasem, Slovinec do touše vložil hůl, čímž mu zcela změnil směr. Dusík sám nevěděl, kde puk je, ale nakonec ho před brankovou čarou udržel!

15:59
    Jakub Čuřík dostal nabídku zakončit, z mezikruží vyslal dělovou ránu, kterou Bláha se štěstím vyrazil těsně vedle své branky!

15:24
    První dvě utkání nám nabídly velké množství vyloučení, nyní jsme si na něj museli počkat přes patnáct minut. Marek Vaniš (CEB) si odsedí 2 minuty za podražení.

14:09
    To je obrovská škoda pro domácí celek! Jaroš obkroužil tyčku, nechybělo moc a přehodil puk přes beton brankáře Bláhy! Ten však výborně zasáhl a vyrazil jej před sebe. Do situace se přimotal Paták, který se snažil procpat kotouč za záda ležícího brankáře hostů, ale ani on neuspěl!

10:56
    Vodný se zbavil hned dvou protihráčů, následně se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus srazil jeden z obránců. Touš si ještě našel Raška, avšak na jeho bekhendové zakončení našel Bláha recept.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 23. Havel (Malena, Erat), 34. Erat (Havel, Dolníček) – 27. Pajič (Boháč, Kuchejda), 37. Heřman (Straka, Nouza), 39. Růžička (Straka, Heřman), 60. Straka (Heřman)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík (Máj) – Bilčík, Malena, Charousek, Janáček, Přibyl, Šaur – Havel, Dolníček, Erat – Králík, Raška, Vodný – Beneš, Čuřík, Wasserbauer – Paták, Čech, Jaroš.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Žovinec, Punčochář, Vráblík, Suchánek, Semrád, Bohunický, Trummer, Růžička – Boháč, Pajič, Kuchejda – Heřman, Straka, Nouza – Švihálek, Přibyl, Vaniš – Pašek, Rob, Marek.

Rozhodčí: M. Hrubý, P. Lacina – Kajínek, Podrazil

Diváci: 4 460