Wiener – Rapid 0:1 (kon.)
SC Wiener Neustadt
0:1 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Neděle 22.03.2015, 16:30 • Wiener Neustädter Stadion (Wiener Neustadt) • Rakouská Bundesliga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:28:35)

Je dobojováno! Rapid nakonec vítězí nad vídeňským Neustadtem 1:0 zásluhou gólu ze 48. minuty zápasu. Hosté se ve druhé půli hodně zlepšili a svého soupeře začali přehrávat. Rapid tedy získává tři body a posouvá se na druhé místo v tabulce, Neustadt zůstává předposlední.

90+3

90+1
    Zápas dospěl do nastaveného času a hosté drží míč na útočné polovině.

90
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Schobesberger, přichází Alar.

88
    Hosté podnikli brejk do otevřené obrany a v šestnáctce Neustadtu z toho byla hodně nebezpečná situace! Jeden z obránců nakonec odkopl míč do bezpečí.

85
    Do konce normální hrací doby už zbývá jen pouhých pět minut a Neustadt se začíná dostávat více do hry. Dokáží si domácí vytvořit nějakou šanci na srovnání?

84
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází F. Kainz, přichází Stangl.

81
    Domácí zahrávali standardku od pravé postranní čáry. Na prudký centr si k bližší tyči si nabíhal Tieber, který ale v rychlosti jen tečoval míč mimo bránu.

80
    Žlutou kartu dostává F. Kainz (SK Rapid Vídeň).

79
    Centrovaný míč se ve vápně odrazil jen k brankáři Vollnhoferovi.

79
    Rapid bude zahrávat rohový kop. Ve druhém poločase je to hra na jednu bránu.

77
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Hellquist, přichází Tieber.

76
    Žlutou kartu dostává Kainz (SC Wiener Neustadt).

76
    Další velké šance hostů! Berič překonal v pokutovém území padajícího gólmana, ale míč před brankovou čarou zastavil jeden z obránců. Rapid však pokračoval v útoku a o chvíli později trefil Pavelic břevno!

73
    Pavelic (RVI) si na pravé straně naběhl na přihrávku napříč pokutovým územím a vystřelil na bližší tyč, k níž se však stihl přemístit brankář Vollnhofer, který vyráží míč mimo bránu.

71
    Max Hofmann teď prodloužil hlavou míč na Sonnleitnera, který se do míče opřel rovněž hlavou, ale trefil jen jednoho z obránců.

69
    Rapid se s míčem u domácí šestnáctky snaží něco vymyslet. Hráči Neustadtu jsou teď hodně zatažení.