Empoli – Sassuolo 3:1 (kon.) | Juventus – Janov 1:0 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Udinese – Fiorentina 2:2 (kon.) | Lazio – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Inter 1:0 (kon.)
Cesena – AS Řím 0:1 (kon.) | Parma – Turín 0:2 (kon.)
AC Cesena
0:1 (0:1)
AS Řím
Neděle 22.03.2015, 20:45 • Stadio Dino Manuzzi (kapacita: 23 860 diváků), Cesena • Italská Serie A

To je z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:42:13)

Nedělní zápas mezi Cesenou a AS Řím je u konce. Zápas nabídl zajímavou podívanou, ale s minimem brankových příležitostí. Tu jedinou a zároveň největší si vypracoval hostující tým. Centr ze strany propadl až k nohám De Rossiho, jehož dělovka se zastavila až za brankářovými zády. Cesena se poté hodně snažila, ale její aktivita brankou neskončila. AS si tak připisuje po sérii špatných výsledků vítězství a nadále zůstává na druhé příčce. Naopak Cesena se i nadále krčí na sestupovém 19. místě.

90+3

90+3
    V Ceseně se právě rozběhla poslední minuta. Dokáže domácí tým ještě vyrovnat?

90+1
    Nainggolan fauloval. Cesena tak bude mít možnost další standardky. Všichni fotbalisté směřují do vápna AS.

90
    Rezervní sudí právě seznamuje všechny přítomné s tím, že jeho kolega Damato nastaví v dnešním zápase ještě tři minuty!

89
    Ibarbo se vydal do rychlého protiútoku, a tak za záchranu brzdu zatáhl za cenu žluté karty Mudingayi.

88
    De Rossi fauluje v blízkostí vlastního vápna. Cesena tak má k dispozici další nadějnou standardku. De Rossi navíc za svůj faul vidí žlutou kartu.

87
    Střídají i domácí. Hřiště rychle opouští Giorgi, opačným směrem pak směřuje Pulzetti.

87
    Poslední střídání v režii trenéra AS. Ze hry je stažen Gervinho, na závěrečné minuty přichází Ibarbo.

86
    Yanga-Mbiwa se nechal lehce oklamat v souboji se Succim, ale druhý jmenovaný toho následně nedokázal využít, když postupoval z boku zcela sám do pokutového území!

85
    Následný roh vyboxoval z pokutového území De Sanctis.

84
    Na druhé straně se o zakončení postaral nově příchozí Succi. Jeho pokus byl taktéž sražen na roh.

83
    Nainggolan dostal od De Rossiho pěknou přihrávku do uličky, následně s míčem udělal několik rychlých kroků a vyslal směrem k Lealiho brance povedenou pumelici. Tu však obětavým skluzem srazil na roh Krajnc.

82
    Domácí trenér Di Carlo sahá ke střídání. Do hry posílá Succiho, jenž nahradí unaveného Đuriće.

81
    Cesena má před sebou zhruba deset minut, aby odvrátila porážku na domácí půdě.

79
    Další střídání na straně AS Řím. Pro dnešek má už odpracováno Ljajić, místo kterého přichází posílit obranné řady stoper Yanga-Mbiwa.