Orlová – Uničov 2:2 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 1:2 (kon.) | Olomouc B – Břeclav 6:0 (kon.)
Opava B – Zlín B 1:3 (kon.) | Zábřeh – Líšeň 2:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
2:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Neděle 22.03.2015, 15:00 • Městský stadion, Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Držení míče:(%) 45:55 (16:58:33)

Skončilo nám dnešní utkání, které skončilo 2:0 pro domácí Zábřeh. Když první poločas skončil 0:0, ale ve druhém poločase dokázali domácí vsítit dvě branky a to Jakub Swiech a Hynek Prokeš. Po tomto kole se dostávají domácí na třetí místo.

90

90
    Žlutou kartu distak Kurušta.

89
    Druhé střídání domácích odešel střelec druhého gólu Prokeš a nahradil jej Krejčí.

88
    Žlutou kartu vyfasoval také hostující Král.

82
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Švábík.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Bohuslav.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Klán, přichází Vejmělek.

80
    Hosté se dostali do obrovské šance, kdy Lutonský načechral míč do pokutového území domácích a Klán jej lehce přizvedl. Ovšem bravúrní zákrok ze svého rukávu vytáhl domácí gólman Šustr.

79
    Tak to je neuvěřitelný zvrat utkání. Po 70.minutách fotbalu skoro bez šancí se objevili dvě gólové, které domácí využili.

78
    A dnes podruhé se žlutí. Žlutou kartu uviděl domácí Voves.

76
    Zábřeh právě vstřelil branku!

A je to 2:0!
    Na centrovaný míč z pravé strany od Tomáše Pospíšila si naskočil na malém vápně zcela osamocený HYNEK PROKEŠ a hlavou poslal domácí do dvoubrankového vedení.

74
    Dnešní utkání sleduje 240 diváků.

74

Na nacentrovaný míč si skvěle naběhl JAKUB SWIECH,který hlavou poslal míč do branky hostí na 1:0.

73
    Hosté faulovali domácího těsně před vápnem....

69
    Kurušta poslal nebezpečnou střelu hlavou na branku, ale Veselý byl proti a tuto šanci zlikvidoval.