Moreirense – Marítimo 1:1 (kon.) | Arouca – Gil Vicente 3:1 (kon.) | Boavista – Belenenses 1:0 (kon.)
Sporting – Guimarães 4:1 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (1:0)
CS Marítimo
Neděle 22.03.2015, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas (Moreira de Cónegos) • Portugalská Primeira Liga

Je dobojováno! V utkání jsme byli svědky dvou odlišných poločasů. V úvodním dějství dominoval domácí celek, který otevřel skóre zásluhou Simõese. Do druhé části vstoupili lépe hosté, když v 55. minutě vyrovnal Costa. Vzhledem k tomu, že nerozhodný stav vydržel až do závěrečného hvizdu, oba týmy si do tabulky připíší po jednom bodu. (18:53:39)

90+5

90+4
    Hraje se ve středu hracího pole, kde probíhají četné souboje o každý metr hřiště.

90+2
    U míče jsou fotbalisté domácího celku, kteří prozatím kombinují na své polovině hřiště.

90+1
    Žlutou kartu dostává Patrick (Moreirense FC).

90
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Závěr utkání je tady a stav je stále nerozhodný, vypadá to, že dnes si oba týmy body rozdělí.

86
    Do zakončení se snažil protlačit Rúben Ferreira, ale míč mu v souladu s pravidly odebrala obrana Moreirense.

85
    Žlutou kartu dostává Edgar Costa (CS Marítimo).

83
    João Pedro vyslal na Salina snadnou střelu, se kterou si gólman Marítima bez potíží poradil.

82
    Ofenzivní výpad domácích hráčů zastavil zvižený praporek asistenta rozhodčího, jednalo se totiž o ofsajd.

81
    Do konce utkání zbývá bez případného nastavení zhruba deset minut, podaří se během této doby některému z týmů strhnout vedení na svou stranu, nebo si dnes mančafty body rozdělí?