Vyšehrad – Vltavín 4:3 (kon.) | Meteor – Převýšov 2:3 (kon.) | Čáslav – Admira Praha 0:0 (4:2 po pen.)
Benešov – Zápy 1:3 (kon.) | Štěchovice – Domažlice 1:1 (3:5 po pen.) | Louňovice – Union 2013 1:1 (5:4 po pen.)
FC Slavoj Vyšehrad
4:3 (1:2)
Loko Vltavín
Neděle 22.03.2015, 10:15 • Vyšehrad, Mikuláše z Husi 1709/1, 140 00 • Česká fotbalová liga

To je pro dnešek z Vyšehradu vše, já se s Vámi loučím. (12:09:21)

Na Vyšehradě zavládla euforie, domácí tým dnes vyhrává. Vstup do druhého poločasu vyšel opět Vltavínu a ten ještě v 56. minutě vedl o dva góly. Poté ale přišla velká chvíle domácích, Macháček proměnil penaltu a vzplála naděje na vyrovnání. To přišlo v 87. minutě po gólu Schöna. Po pár vteřinách vstřelil gól Kabele a domácí tým dnes získává tři body. Sledovali jsme velmi pěkný zápas.

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Svátek, přichází Rybařík.

90
    Vltavín má jen pár vteřin na vyrovnání, Kubát si dává s výkopem na čas.
    Jiří KABELE - 4:3

89
    Vyšehrad právě vstřelil branku!

Famózní obrat Vyšehradu! Michal Macháček až moc lehce prošel do vápna a našel dobře postaveného JIŘÍHO KABELEHO a ten dokonává dílo zkázy – 4:3!
    Vladislav SCHÖN - 3:3

87

Svátkův centr letěl do vápna a zdálo se, že si Havránek poradí. Nicméně se před ním zjevil VLADISLAV SCHÖN a srovnává stav utkání – 3:3!

85
    Žlutou kartu dostává Svátek (FK Slavoj Vyšehrad).

82
    A hned vzápětí byl v šanci opět Michal Macháček, nyní byl Havránek držák hostí.

80
    Žlutou kartu dostává Macháček Martin (Loko Vltavín).
    Michal MACHÁČEK - 2:3

80

Havránek skočil na druhou stranu a MICHAL MACHÁČEK snižuje střelou k tyči – 2:3!

80
    Bude se kopat penalta, Martin Macháček fauloval Kalaše!

77
    V ofsajdovém postavení zastaven domácí Schön, začíná to být ze strany Vyšehradu křečovité.

76
    Nepřesný centr Hanuše si našel cestu jen do náručí Havránka, Vltavín dostává další bonusové vteřiny.

75
    Jedna z gólových šanci Vltavínu. Abena dobře přenesl hru na Pozníčka a ten vybídl Krolopa, domácí gólman dobře zareagoval a druhá střela šla mimo jeho bránu.

73
    Hendrych po dlouhé době zaměstnal Havránka který ale zasahovat nemusel jelikož hlavička domácího hráče šla mimo tři tyče.

Michal Kunc

Branky: 25. Smolák, 80. Macháček (pen.), 87. Schön, 89. Kabele – 6. Abena, 20. Horák, 56. Komárek

Karty:   13. Schön (VYS), 15. Kratochvíl (VYS), 85. Svátek (VYS) – 80. Martin (VLT)

Neproměněná penalta: 14. Mařík (VLT), brankář Kubát zneškodnil