Empoli – Sassuolo 3:1 (kon.) | Juventus – Janov 1:0 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Udinese – Fiorentina 2:2 (kon.) | Lazio – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Inter 1:0 (kon.)
Cesena – AS Řím 0:1 (kon.) | Parma – Turín 0:2 (kon.)
S. S. Lazio
2:0 (2:0)
Hellas Verona
Neděle 22.03.2015, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A

Je dobojováno! Ve druhém poločase již příliš zajímavého k vidění nebylo, i když domácí foltbalisté několikrát přece jenom solidně zahrozili. Skóre však zůstalo totožné jaké v poločase, Lazio v domácím prostředí přemohlo Veronu 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:0 (22:41:09)

90+4

90+3
    Verona se pohybuje na polovině Lazia, ovšem žádné nebezpečí zde nepřináší.

90+2
    Kop od rohového praporku se hned dvakrát opakoval. Ani v jednom případě ale Lazio nedokázalo skórovat.

90+1
    Tentokráte pálil z hranice velkého vápna Lulić, jehož pokus byl ale zblokována na rohový kop.

90
    Ještě v samotném závěru se hosté pokusili o ofenzivu. Lópezův centr byl ale v poklidu odvrácen. K základní hrací době utkání budou nastaveny čtyři minuty.

89
    Standardní situace poté nebyla nikterak nebezpečná. Zdá se však, že je osud duelu již definitivně zpečetěn.

88
    Keita se pokusil z poměrně velkého úhlu zakončit, načež Benussi s vypětím všem sil vytěsnil balon na rohový kop. Brilantní zákrok hostujícího brankáře.

87
    Vše je v naprostém pořádku, utkání bude moci pokračovat. Dočkáme se poklidného vítězství Lazia?

86
    Utkání se již obou stran spíše dohrává, ani jedno z mužstev se nikam nežene. Brankář hostujícího celku musí být nyní lehce ošetřen, neboť má tržnou ránu na tváři.

85
    Rovněž domácí posílají na zelený pažit čerstvé síly. Pro dnešek dohrál Anderson, kterého nahradí Perea.

84
    Poslední střídání v táboře hostí. Odpočinout si odchází Ionita, místo kterého nastupuje Campanharo.

83
    Parolo hledal ve velkém vápně Keitu, kterému ale balon utekl. Verona se tak znovu alespoň na malou chvíli osvobodila od tlaku.

82
    Keita dostal pas za obranu, načež zakončil pouze do Benussiho. Branka by však stejně neplatila, neboť se domácí borec ocitl v postavení mimo hru.

81
    Po zblokované Keitově ráně bude následovat rohový kop domácího celku. Ten ale příliš nebezpečí nepřinesl. Verona působí poměrně rezignovaně.

80
    Do konce základní hrací doby utkání zbývá deset minut. Zdá se, že domácí fotbalisté v poklidu směřují za zcela zaslouženým vedením.

79
    Další střídaní v týmu Lazia. Ze hřiště za potlesku odchází Klose, kterého nahradí Keita.

78
    Lazio nadále kombinuje na polovině svého soka a nikam se příliš nežene. Není divu, čas hraje pro domácí celek, který stále drží dvoubrankový náskok.