Hr. Králové – Sparta 0:3 (kon.) | Příbram – Jihlava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 0:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 0:0 (kon.) | Slavia – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 04.04.2015, 17:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga

90
    A Slovácko dále kouskuje hru a naznačuje, že s bodem bude panovat spokojenost. Místo na hřišti uvolnil Marku Havlíkovi Michal Trávník.

87
    Druhé střídání hostí znamená šanci ukázat se pro Hlúpika, naopak ze hry míří Diviš.

84
    Dukla dnes naposledy střídá. Ze hřiště míří Mareš, poslední minuty odehraje Čajič.

81
    Z této malé šarvátky si odnesou žlutou kartu domácí Marek Hanousek a hostující Veliče Šumulikoski.

76
    Za velmi ostrý faul obdržel žlutou kartu další hráč Slovácka Kuncl.

74
    O chvíli později si opět Libor Došek připisuje další čárku do statistik. Za faul na Štětinu obdržel žlutou kartu.

68
    Další střídání si připravili domácí. Dnes má dohráno Berger a na posledních trochu více než dvacet minut se na hřiště podívá Přikryl.

61
    První střídání v týmu Slovácka. Na hřiště přišel Kalouda místo Valenty.

55
    S šancemi se nám roztrhl pytel! Hra se okamžitě přenesla před Heču, kde Marek Hanousek tváří v tvář přestřelil!

54
    Na druhé straně obrovská šance Slovácka! Šimko dlouho váhal s přihrávkou až nakonec vyslal milimetrový centr na nohu Libora Doška, který orazítkoval pro změnu břevno! Podruhé tak dnes Duklu zachránila branková konstrukce.

53
    Hanousek hledal Beuguela na hranici malého pokutového území a scházel snad jeden delší krok k tomu, aby Beauguel otevřel skóre dnešního utkání.

45
    Na konci první půle ještě přišla velká příležitost hostí. Valenta se dostal ke zdánlivě ztracenému míči a Rada musel velmi rychle na zem, aby uhasil tuto dobrou šanci Slovácka.

38
    Beuguel se dostal do velké příležitosti. Obráncům Slovácka se podařilo vytlačit domácího střelce z ideálního úhlu a i díky tomu skončila střela těsně vedle branky hostí.

37
    Viděli jsme první žlutou kartu utkání. Na svém kontě ji bude mít Valenta.

31
    Michal Trávník nádherně našel hlavu Libora Doška, který orazítkoval vzdálenější tyč!

22
    Velmi rychle ze hry odstoupil Jan Blažek. Jeho zranění mu nedovolilo pokračovat a za Duklu tak nastupuje její nejlepší a již uzdravený střelec Beauguel.

16
    Gedeon vybojoval míč a zkoušel vystřelit. Jeho střela byla sice zblokovaná, na poslední chvíli ale stihl posunout míč doprava Blažkovi, který z dobré pozice minul pravou tyč hostující branky.

3
    Následný rohový kop skončil až na zadní tyči, kde byl ve velké šanci Roman Polom. Heča ho vychytal a uvidíme další rohový kop.