Setúbal – Boavista 2:2 (kon.) | União Madeira – Marítimo 2:1 (kon.) | Moreirense – Arouca 0:2 (kon.)
Braga – Nacional 2:1 (kon.) | Benfica – Estoril 4:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:2 (2:0)
Boavista FC
Neděle 16.08.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setúbal (kapacita 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo
    81. LUISINHO - 2:2

81
    Boavista právě vstřelila branku!
    Neskutečné, hosté dokázali během necelých sedmi minut i v deseti dvěma góly srovnat stav zápasu! LUISINHO zahrál přímý kop tak šikovně, že míč skočil těsně před brankářem Raederem a nakonec skončil až v domácí brance!
    74. Afonso FIGUEIREDO - 2:1

74
    Jenže i v oslabení se dokázali hosté prosadit, když se parádním obloučkem do levého horního růžku trefil AFONSO FIGUEIREDO!
    45+1. RUCA - 2:0

45+1
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Domácí se v závěru první půle prosazují podruhé, když se střelou z hranici šestnáctky prosazuje RUCA a balon s pomocí ruky jednoho z protihráčů poslal pod tělem brankáře Gideaa do sítě!
    17. André CLARO - 1:0

17
    Jako blesk z čistého nebe nyní udeřili domácí fotbalisté, kteří se zásluhou nenápadné střely ANDRÉ CLARA zpoza pokutového území na vzdálenější tyč dostávají do vedení! Gólman Gideao však rozhodně nemůže mít čisté svědomí po této brance.