Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 11:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 5:4 (po pr.) | Opava – Kopřivnice 3:4 (1:2 po s.n.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 3:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 23.09.2015, 18:002. liga skupina Západ • 1. kolo

59:31
    Lukáš Endál (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za podražení.

52:39
    Miroslav Třetina (H. Brod) – 2 minuty za hákování.

45:31
    Miroslav Duben (H. Brod) – 2 minuty za nedovolené bránění.

38:41
    Tomáš Chlubna (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za podražení.

31:59
    Probíhá tu dlouhá diskuze. Nakonec Lukáš Dusík (H. Brod) – 2 minuty za zdržování hry – úmyslné sundání helmy – trest odsedí David Kozlík. Dlouhá přesilovka 5 na 3 pro domácí.

31:44
    Miroslav Duben (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za držení protihráče po zákroku na Sýkoru. 6 vteřin přesilovka 5 na 3 pro Sokolov.

29:50
    Patrik Přidal (H. Brod) – za podražení.

14:21
    Kamil Tvrdek (Sokolov) – 2 minuty za podražení, H. Brod má k dispozici přesilovku 5 na 3.

12:53
    Martin Gombár (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

09:05
    Petr Binias (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

05:53
    Dušan Mendl (H. Brod) – 2 minuty za držení protihráče.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 6. Gombár (Tvrdek), 35. Krejsa, 53. Račanský (Říha), 61. Račanský (Kuběna, Tvrdek) – 10. Endál (Vala), 26. Třetina, 41. Třetina (Endál)

HC Baník Sokolov: Fečo (Frček) – Říha, Truhlář, Gombár, Priškin, Binias – Kuběna (C), Račanský (A), Sýkora, Tvrdek, Beránek, Zikmund, Krejsa, Kašpar (A), Vrána. Trenér: Carvan.
    BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben (A), Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Kříž – Přidal, Třetina (C), Endál (A), Chlubna, Kozlík, Kuchta, Kondratev, Vlasov, Ludvík, Cejpek, Hlídek. Trenér: Totter.

Rozhodčí: Jakub Valenta – Ing. Tomáš Černý (oba Plzeň), Petr Fiala (Sokolov), Delegát: Sentenský