Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 11:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 5:4 (po pr.) | Opava – Kopřivnice 3:4 (1:2 po s.n.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:3 (kon.)

Baník právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec strhávají vítězství za dva body na svou stranu střelou PETRA RAČANSKÉHO do odkryté klece Dusíka po střelách Pavla Kuběny a Kamila Tvrdka – 4:3!

59:31
    Lukáš Endál (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za podražení.

58:51
    Oddechový čas pro domácí!

52:46
    V přesilové hře Sokolov vyrovnává na 3:3 PETR RAČANSKÝ! Asistence: Ivan Říha.

52:39
    Miroslav Třetina (H. Brod) – 2 minuty za hákování.

50:00
    Beránek pouze svou bruslí zabránil puku na cestě do branky domácích!

45:31
    Miroslav Duben (H. Brod) – 2 minuty za nedovolené bránění.

40:35
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Akce hostí 2 na 1 v oslabení slaví úspěch – 2:3! Střelcem je kdo jiný než MIROSLAV TŘETINA po asistenci Lukáše Endála.

38:41
    Tomáš Chlubna (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za podražení.

36:22
    Třetina v tutovce nahrál ještě zbytečně Endálovi, který nebyl již v tak výhodné pozici a nepřekonal tak Feča.

34:52
    JAKUB KREJSA osvědčil svůj důraz před brankovištěm a dorážkou své střely vyrovnává na 2:2! Bez asistence.

31:59
    Probíhá tu dlouhá diskuze. Nakonec Lukáš Dusík (H. Brod) – 2 minuty za zdržování hry – úmyslné sundání helmy – trest odsedí David Kozlík. Dlouhá přesilovka 5 na 3 pro domácí.

31:44
    Miroslav Duben (Havlíčkův Brod) – 2 minuty za držení protihráče po zákroku na Sýkoru. 6 vteřin přesilovka 5 na 3 pro Sokolov.

29:50
    Patrik Přidal (H. Brod) – za podražení.

25:16
    MIROSLAV TŘETINA dostává do vedení Havlíčkův Brod – 1:2! Bez asistence.

14:21
    Kamil Tvrdek (Sokolov) – 2 minuty za podražení, H. Brod má k dispozici přesilovku 5 na 3.

12:53
    Martin Gombár (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

09:57
    Havličkův Brod vyrovnává na 1:1 v přesilové hře díky LUKÁŠOVI ENDÁLOVI, asistence: David Vala.

09:05
    Petr Binias (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

05:53
    Dušan Mendl (H. Brod) – 2 minuty za držení protihráče.

05:32
    Ačkoliv jsou hosté jasně aktivnější, do vedení jde domácí Baník zásluhou parádní rány od modré čáry v podání MARTINA GOMBÁRA po perfektní přihrávce Kamila Tvrdka – 1:0!

3. Lukáš ENDÁL (1+1) 2 body

Baník Sokolov – příchody: Zikmund (K.Vary/loni Košice a Bardějov – Slovensko), Kašpar (obnovení činnosti), Jirušek (Chomutov – junioři), J. Vrána, Táborský, Beránek, Rulík, Michálek (všichni Karlovy Vary), Priškin, Pastier, J. Novák, Truhlář, Binias, Dimitrov, Krejsa, T. Pfister, M. Novák (všichni junioři).

HC Baník Sokolov – odchody: Dobřemysl, Prošek (oba ukončili aktivní kariéru), Koblasa, Tomeček, Kverka, Bičánek (všichni Karlovy Vary), Honzík, Kvapil, Flek (všichni Jihlava), M. Rohan, T. Rohan, Vaněk, L. Vrána (všichni Kadaň), Švec, Šik, Troška (všichni Třebíč), Přindiš (Přerov), Schusser (EHC Freiburg 2.liga – Německo), Jeník (Frýdek – Místek), Löbl, Škop (oba Kobra Praha), A. Půlpán, Kečkeš (oba Šumperk), Csamango (Znojmo).

V kádru H.Brodu patří k známějším hráčům – brankář: Lukáš DUSÍK (1992) – (Třebíč), obránci: velezkušený Miroslav DUBEN (1974) – (Jihlava, Pardubice, Liberec, K.Vary, M. Boleslav, Nitra – Slovensko), Josef KOLDA (1991) – (Jihlava), Jakub KOŘÍNEK (1990) – (Kometa Brno, Sparta Praha, Beroun, Nymburk, Prostějov, J. Hradec), Igor LOGINOVSKY (1994) – (Perm MHL – Rusko, Debrecen – Maďarsko), útočníci: Miroslav TŘETINA (1980) -(Jihlava, Slavia Praha, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice), Lukáš ENDÁL – (1986) – (Slavia Praha, Chomutov, Pardubice, KH Sanok – Polsko).

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 6. Gombár (Tvrdek), 35. Krejsa, 53. Račanský (Říha), 61. Račanský (Kuběna, Tvrdek) – 10. Endál (Vala), 26. Třetina, 41. Třetina (Endál)

HC Baník Sokolov: Fečo (Frček) – Říha, Truhlář, Gombár, Priškin, Binias – Kuběna (C), Račanský (A), Sýkora, Tvrdek, Beránek, Zikmund, Krejsa, Kašpar (A), Vrána. Trenér: Carvan.
    BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben (A), Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Kříž – Přidal, Třetina (C), Endál (A), Chlubna, Kozlík, Kuchta, Kondratev, Vlasov, Ludvík, Cejpek, Hlídek. Trenér: Totter.

Rozhodčí: Jakub Valenta – Ing. Tomáš Černý (oba Plzeň), Petr Fiala (Sokolov), Delegát: Sentenský