Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 11:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 5:4 (po pr.) | Opava – Kopřivnice 3:4 (1:2 po s.n.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 3:1 (kon.)
HC Technika Brno
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
SK Karviná
Středa 23.09.2015, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 4. kolo

29:16
    Hned vzápětí uvidíme další přesilovou hru pro domácí. Václav Chomič (KAR) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

12:23
    A může být pro domácí ještě lépe. Moc vysoko šermoval svojí holí Ondřej Kasperlík a rozhodčí ho posílá na dvě minuty na trestnou lavici.

05:41
    Početní výhodu si zkusí i Vysokoškoláci. Zdeněk Deutsch podrazil jednoho z Brněnských na modré čáře a odpočine si dvě minuty na trestné lavici.

02:29
    První přesilová hra utkání. Na trestnou lavici odchází Jurča (BRN), který podrazil hostujícího gólmana za jeho brankou.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 7. Stehlík (Sedlák, Bustin), 12. Sedlák (Stehlík), 29. Jurča (Vrba) – 35. Kasperlík M. (Černín)

HC Technika Brno: Jekel (Novák) – Habrovec (C), Vrba, Navrátil, Koukal, Šidák, Sedlák, Havíř – Boček, Jurča, Brzobohatý P., Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný, Kadlec, Látal.
    SK Karviná: Gleich (Plútec) – Franek, Černín, Duriš, Fišera, Javín (C), Graca, Deutsch – Chomič, Foltyn, Václavík, Vyčesaný, Křibík, Badžo, Malík, Kasperlík O., Kasperlík M., Barnošák, Juhász, Logunov.

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Musil