Mönchengladbach – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hannover – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Hamburg 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:2 (kon.) | Ingolstadt – Frankfurt 2:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 03.10.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 8. kolo

77
    Hlavní rozhodčí Felix Zwayer rozdal další žlutou kartu, kterou dostal Max Kruse. Bývalý hráč Gladbachu tvrdě zajel pod nohy Patricka Herrmanna, svého bývalého parťáka z útoku!

68
    Zajímavou individuální akci provedl na pravé straně Ibrahima Traoré, který se dokázal dostat přes Ricarda Rodrígueze, ten však domácího hráče poslal k zemi, a dostává žlutou kartu!

44
    To Fabian Johnson na svém kontě žádný tvrdý zákrok neměl, nicméně u postranní čáry hodně tvrdě zajel pod nohy Guilavoguie, který inkasoval druhý úder za poslední minutu. I v tomto případě udělil hlavní rozhodčí žlutou kartu!

44
    Granit Xhaka si nedal pozor, a před malou chvíli předvedl tvrdý zákrok v souboji Guilavoguiem. Hlavní rozhodčí neváhal, a udělil žlutou kartu, neboť Xhaka již měl na svědomí jeden tvrdý zákrok ze začátku poločasu.

41
    Gladbach se po chybné rozehrávce soupeře dostal opět k míči, nicméně hra byla velmi rychle přerušena, neboť se prezentoval tvrdým zákrokem Marcel Schäfer, který poslal k zemi Mahmouda Dahouda! Felix Zwayer uděluje první žlutou kartu v tomto utkání!