Olomouc – Třinec 1:12 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Poruba – Opava 8:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:2 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.)
Pardubice – Liberec 5:6 (po pr.) | Havířov – Vsetín 5:0 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:4 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:1 (4:1, 1:0, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 09.10.2015, 17:00 • Ostrava aréna • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

59:32
    Kenša si vypomohl podražením a odjíždí za katr.

55:53
    Na ledě planou emoce, další dvojice se do sebe pustila, ale sudí zakročili včas. Vyloučeni jsou ale jiní, vítkovický gólman Daňa za nedovolené bránění, hostující Chytil za vysokou hůl. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

53:12
    Za vítkovickou brankou došlo k mele, Veřmiřovský si vzal do parády Kowalczyka, oba odjíždějí na trestnou lavici na 2+2 minuty za hrubost. Obě mužstva hrají v pěti.

49:17
    Za ujíždějícím pukem se pustil Kotek, Daňa si vyjel až do kruhu a odpálil puk zpět do středního pásma na spoluhráče.

39:53
    Ještě se bude v této třetině vylučovat, za hrubost bude pykat hostující Krejčiřík.

33:11
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Z protiútoku se po Tomanově nahrávce dostal k puku VIKTOR KONEČNÝ, jehož střela se odrazila od betonu gólmana a zapadla do branky – 5:1. Asistence: Radim Toman.

26:58
    Výborný zákrok zlínského gólmana, v přerušení by mu mohli jít hráči děkovat, že neprohrávají o čtyři branky!!

24:34
    Za nesportovní chování bude dvě minuty odpočívat vítkovický Veřmiřovský.

22:33
    Za katr putuje Kowalczyk, který se provinil podražením.

20:01
    Je to tak, vítkovičtí dohrávají přesilovku z úvodní třetiny a branku hostů chrání Šimonů.

Zdá se, že do branky hostů nastupuje Daniel Šimonů.

19:24
    Za nedovolené bránění je vyloučen zlínský Kenša.

16:30
    Proti útoku vítkovických si Odložilík povyjel z branky, toho ale přesně dokázal využít DAVID GŘESÍK, který zvyšuje náskok domácích – 4:1 Asistence: Ondřej Cháňa, Jozef Baláž.

14:31
    Vítkovičtí výborně rozehráli, přihrávku do jízdy dostal od Šaly RADIM TOMAN, ten, ač byl tísněn, dokázal počkat na pohyb gólmana a zavěsit puk k opačné tyči – 3:1. Asistence: Matěj Šala, David Gřesík.

10:02
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen dlouhou přesilovku dokázali zúročit, po Fryšarově nahrávce přece jen prostřelil Daňu kapitán hostů DANIEL DLABAJA – 2:1. Asistence: Štěpán Fryšara, Patrik Kotek.

05:33
    Zlínští budou hrát v přesile, na trestnou lavici usedá Blaško, který dostává trest na pět minut plus osobní trest za napadení. Pětiminutovou pauzu si ve hře tedy dá Mrva, protože Blaško odchází předčasně do sprch.

04:56
    Hosté přišli o jednoho hráče, který se u své branky svíjí, rozhodčí ale nechali pokračovat ve hře, a tak po nahrávce Šaly posílá puk do sítě ONDŘEJ KOSINA – 2:0. Asistence: Matěj Šala.

00:34
    Také první gól padá velice rychle, po nahrávce Starečka čistě prostřelil Odložilíka JOZEF BALÁŽ a otevírá účet dnešního utkání – 1:0. Asistence: Ondřej Stareček, Radim Toman.

00:29
    První vyloučení na sebe nenechalo dlouho čekat, za podražení je vyloučen hostující Václavek.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 1. Baláž (Stareček, Toman), 5. Kosina (Šala), 15. Toman (Šala, Gřesík), 17. Gřesík (Cháňa, Baláž), 34. Konečný (Toman) – 11. Dlabaja (Fryšara, Kotek)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Žemba, Bernát, Konečný, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Mrva, Kosina, Toman
    Berani Zlín: Odložilík (od 20. Šimonů) – Padrnos, Gába, Klauda, Budil, Kowalczyk, Marek, Fridrich – Fryšara, Václavek, Chytil, Václavek, Chytil, Dvořáček, Bainar, Krejčiřík, Hefka, Kotek, Kenša, Dlabaja

Rozhodčí: Kubičík Z. – Tkáč T., Ševčík L