Chabarovsk – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 3:2 (1:0 po s.n.) | Ufa – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 3:2 (2:1 po s.n.)
Petrohrad – Omsk 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – Barys 2:5 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HK Soči
Úterý 17.11.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký zbytek svátečního dne a u onlajnů opět na shledanou! (17:11:29)

Československá stopa

Tomáš Filippi (MET) 0 + 1
    Jan Kovář (MET) 0 + 0

Je dobojováno! Všechny body zůstávají v Magnitogorsku, který o svém vítězství rozhodl v poslední třetině. Na Zaripovovu branku nedokázal nikdo ze Soči zareagovat, nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

Statistiky zápasu
    Střely – 32:31
    Trestné minuty – 4:6

59:52
    Metallurg má kotouč pod kontrolou. Je rozhodnuto!

59:20
    Hostům se však vůbec nedaří usadit se v útoku. Série nahození úspěch nepřinesla.

59:00
    Soči to zkouší bez brankáře! Barulin na střídačce.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:26
    Tohle hostům nevyhovuje. Magntika kombinuje před Barulinem. Hosté by se potřebovali nadechnout k závěrečnému náporu.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Dokáže ještě Soči vyrovnat?

57:30
    Další přečíslení navíc zakončoval Oslala. Kotouč mu ale sjel z hole, a finský borec tak nezakončil ideálně.
    Danis ZARIPOV - 3:2

56:44
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení a Soči bude mí co dělat v závěru utkání. DANIS ZARIPOV si chytře sjel před branku, kde dokázal výtečně tečovat Chabarovovu ránu z modré. Barulin neměl šanci. Asistence: Jaroslav Chabarov a Bodgan Potěchin.

55:44
    V útoku hraje hlavně Soči, což diváci v Magnitogorsku doprovází pískotem. Ani hosté však nejsou zrovna úspěšní, Košečkin nemusel zasahovat.

54:47
    Krikunov si šikovně udělal prostor. Kličkou objel obránce a vypálil. Košečkin připraven. Každopádně jsme viděli asi největší šanci hostů v této třetině.

54:09
    Další přerušení. Soči přes modrou přejelo nedovoleně – ofsajd.

53:52
    Naivní rozehrávka hostů končí icingem.

53:39
    Mozjakinova střela z úhlu vypadala nenápadně, Barulina ale pořádně protáhla. Zvláště když ruskému obrovi vypadl kotouč a Magntika chtěla dorážet.

53:00
    Zbývá už jen sedm minut. Dočkáme se prodloužení, nebo jen z týmů zabere a zasadí rozhodující úder?

David Soumar

Branky a nahrávky: 10. Osala (Filippi, Zaripov), 36. Mozjakin (Zaripov), 57. Zaripov (Chabarov, Potěchin) – 4. Pajgin (Kazionov), 32. Kazionov (Warn, Kazionov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Batyršin, Těreščenko, Chabarov, Bereglazov, Medvěděv – Wolski, Mozjakin, Kovář – Zaripov, Fillipi, Osala – Kaletnik, Timkin, Platonov – Železkov, Charitinskij, Potěchin.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Mamašev, Bernackij, Semjonov, Wilson, Pajgin – Krikunov, Ignaťuškin, A. Kosticyn – Skačkov, Maxwell, Petersson – Sčastlivyj, Ljudučin, Anisin – Warn, Ščegolkov, Den. Kazionov – Dm. Kazionov.

Rozhodčí: Dejev, Ščenjov – Bersenjov, Judin