SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)
HK Nový Jičín
4:7 (1:1, 0:1, 3:5)
HC Frýdek-Místek
Úterý 17.11.2015, 18:00 • Stadion města Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

Ze všech třetin mohli diváci v té poslední vidět největší počet gólů. Ikdyž se domácí snažili brankové manko co nejvíce snížit a v posledních minutách utkání zkoušeli i hru bez brankáře, byli hosté proti a svým výkonem nepřipustili žádné komplikace. (20:49:47)

59:55
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    VLADIMÍR LUKA dal gól do prázdné branky. Asistence Samiec.

59:20
    Vyloučení na obou stranách Chmielewski a Gebauer. – osobní trest.

59:20
    Puk skončil za čárou gólmana, ale nejspíš po odpískání. Před hostujícím brankovištěm se smetla obrovská mela.

59:15
    Nový Jičín se snaží zaútočit, ale nedaří se mu.

58:27
    Nový Jičín hraje v šesti.

58:25
    Káňa si najížděl sám na prázdnou bránu, ale sudí odpískali zakázané uvolnění.

57:00
    Chmielevski zkoušel pozornost domácího brankáře.

56:27
    Vyloučen hráč Nového Jičína Zahradníček za sekání.

54:44
    Bojovný Hoďa vybojoval pro svůj tým kotouč a tím zajistil pobyt v útočném pásmu.

53:31
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Ale Nový Jičín ještě snižuje. Lehečka položil brankáře a ONDŘEJ KOVAŘČÍK vsítil. Asistence Lehečka.

52:54
    DAVID KLIMŠA již pravděpodobně rozhodl dnešní zápas. Asistence Piecha.

52:24
    PAVEL KOWALCZYK střelil kotouč nad beton Iláše a zvyšuje stav na 3:5.

50:30
    Velká šance Radka Meidla, ale gólman obstál.

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 11. Ižacký (Kovařčík), 48. Lehečka (Novotný, Uhlár), 49. Horák (Kovařčík, Mikšan), 54. Kovařčík (Lehečka) – 20. Chmielewski (Jeník, Jaroš), 27. Dresler (Klimša, Samiec), 41. Chmielewski (Káňa, Kowalczyk), 45. Franek (Luka, Kowalczyk), 53. Kowalczyk, 53. Klimša (Piecha), 60. Luka (Samiec)

HK Nový Jičín: Iláš (Kozák) – Zahradníček, Flašar, Hruška, Hoďa, Horák (C), Andrýsek, Haloda, Cabák, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk (A), Kovařčík, Málek, Kratochvíl, Ižacký, Novotný, Uhlár (A)
    HC Frýdek-Místek: Daneček (Hlaváč) – Dresler, Jeník, Franek, Krutil, Piecha, Sonniek, Foltýn, Klimša, Kowalczyk, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Kvapil, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš, Christov, Polák