NY Islanders – Arizona 5:2 (kon.) | Carolina – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Vancouver 4:3 (po pr.)
Ottawa – Detroit 3:4 (po pr.) | Florida – Tampa 1:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:2 (kon.)

3. Shawn Horcoff (ANA) – 1+1 (03:36:23)

Dnešní zápas rozhodl v 57. minutě Hagelin, který našel mezírku ve výstroji Lacka. To zlomilo domácí, kteří ještě zkoušeli štěstí v podobě odvolání brankáře. Jenže hosté tento risk potrestali, když se do prázdné branky trefil Getzlaf.

Ryan GETZLAF - 1:4

59:00
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Risk s odvoláním brankáře domácím nevyšel. Podél pravého mantinelu vyvezl puk Kesler, přihrál ho na levé křídlo RYANU GETZLAFOVI, jehož střela z úhlu minutu před koncem zápasu trefila prázdnou branku. Asistence: Ryan Kesler, Jakob Silfverberg.

58:46
    Hainsey musí začínat až od vlastní branky.

58:34
    Oddechový čas pro domácí.

58:34
    Domácí brankář Lack už sedí na střídačce, domácí budou hrát v šesti!

58:07
    Hagelin vyváží kotouč na polovinu soupeře.

57:38
    Domácím nezbývá mnoho času, a tak zvyšují otáčky.
    56:11 Carl HAGELIN - 1:3

56:11
    Hosté nejspíše tozhodují dnešní zápas. Horcoff se hnal za nahozeným pukem, který vybojoval a předal ho za bránou CARLU HAGELINOVI. Ten zkusil objet branku a zasunout puk do domácí brány. Bohužel pro domácí se mu povedlo najít skulinku mezi tyčí a chrániči Lacka. Asistence: Shawn Horcoff, Andrew Cogliano.

55:14
    Bieksa ujel po pravém křídle, jenže zvýšit nedokázal, protože jeho střelu pohotově vyrazil domácí gólman!

54:30
    Terryho přihrávku po mantinelu obětavě zastavil Kesler.

54:00
    Odpískaný druhý icing Anaheimu v řadě.

53:47
    Chudobin nahození od modré vytazil do rohu, následně Kačeři vyhodili na zakázané uvolnění.

53:18
    Versteeg nerozehrál přesně, jenže hosté této chyby nedokázali využít.

52:33
    Faulk pálil ihned po vhazování, avšak jeho pokus byl vytečován mimo tři tyče.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 24. Hanifin (Nordstrom, Faulk) – 12. Horcoff (Hagelin, Cogliano), 34. Vatanen (Getzlaf, Hagelin), 57. Hagelin (Horcoff, Cogliano), 59. Getzlaf (Kesler, Silfverberg)

Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Faulk "A", Hainsey, Pesce, Liles, Jordán, Hanifin – Lindholm, J. Staal "A", E. Staal "C" – Versteeg, Nash, Skinner – Nordstrom, Rask, Terry – Nestrašil, McClement, Gerbe.
    Anaheim Ducks: Chudobin (Andersen) – Bieksa, Fowler, Holzer, Lindholm, Vatanen, Stoner – Perry "A", Getzlaf "C", Rakell – Stewart, Kesler "A", Ritchie – Cogliano, Horcoff, Hagelin – Silfverberg, Santorelli, Maroon.

Rozhodčí: St. Pierre, Walsh – McElman, Murchison