SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)

Karviná vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! 2 vteřiny před koncem prodloužení ujel Arturs Logunovs a svou střelou rozhodl o vítězství Karviné!

63:25
    Javínova střela zkrocena Šurého lapačkou.

61:06
    Úmyslný ofsajd hostů. Vhazování před Šurým.

60:01

60:00

59:45
    Domácí ostřelovali břeclavskou bránu marně.

58:27
    Tentokrát si zachytal i Michal Gleich, který ukryl kotouč v lapačce.

58:10
    Zakázané uvolnění Sportovního klubu.

57:36
    Hlavní hrdina posledních minut Šurý přikryl kotouč po Fišerově nahození. Vhazování v břeclavském pásmu.

56:18
    Šurý zlikvidoval backhandové zakončení Martina Kasperlíka.

54:00
    Martin Kasperlík selhal v tutové šanci, když jeho střelu do poloodkryté brány zlikvidoval skvělým zákrokem Šurý!

51:56
    Juhász ani nadvakrát nedokázal propasírovat kotouč za brankovou čáru, puk kontroluje Šurý!

51:14
    Zakázané uvolnění Karviné.

49:33
    Přes velký tlak a řadu šancí (Chomič, Foltyn, bratři Kasperlíkové) se domácím nepodařilo využít přesilovou hru a hosté jsou v plném počtu.

47:33
    Za faul vysokou holí vyloučen na dvě minuty Radoslav Smetana.

46:55
    Střelu Ondřeje Kasperlíka Šurý vyráží.

44:22
    Po asistenci Martina Kasperlíka před bránou zakončoval Tomáš Foltyn, ale neuspěl.

43:18
    Střelu Javína i dorážku Juhásze Šurý vyrazil!

Ondřej Monski

Branky a nahrávky: 8. Deutsch (Grygar), 19. Foltyn (Chomič), 22. Juhász (O.Kasperlík, Fišera), 65. Logunovs – 7. Průdek (Zháňal, Červenka), 13. Školoud (Směřička), 16. Průdek (Zháňal)

SK Karviná: Volf (Gleich) – Malík, Fišera, Javín, Deutsch, Puškar, Chroboček, Kasperlík O., Kasperlík M., Václavík, Vyčesaný, Křibík, Logunovs, Chomič, Juhász, Foltyn, Grygar, Opravil, Blahuta.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík (A), Dittrich, Svoboda, Běhal, Vlček – Červenka (C), Tobola, Uhlík, Vachutka, Školoud, Flora, Zháňal, Průdek, Smetana

Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Gančarčík