NY Islanders – Arizona 5:2 (kon.) | Carolina – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Vancouver 4:3 (po pr.)
Ottawa – Detroit 3:4 (po pr.) | Florida – Tampa 1:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:2 (kon.)
Montreal Canadiens
4:3 (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0)
Vancouver Canucks
Úterý 17.11.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Toto je z mé strany pro dnešek vše. Já se s Vámi pro dnešek loučím. U dalšího online přenosu, napočtenou. (04:31:21)

Vyhraná vhazování: 38 – 27

Utkání je u konce. V prodloužení si lépe vedli domácí, kteří vstřelili gól, a tak zvrátili utkání na svou stranu.

David DESHARNAIS - 4:3

63:25
    Montreal právě vstřelil branku!
    V úniku 3 na 1 přihrál Tomáš Fleischmann Subbanovi, ten posunul na DAVIDA DESHARNAISE, který střílel nad lapačku Markstörma. Asistence: P.K. Subban a Tomáš Fleischmann.

62:26
    Při přejezdu Alexe Galchenyuka už byl Brendan Gallagher jednou nohou za modrou čárou, a tak vystavil svého spoluhráče ofsajdu.

61:18
    Nathan Beaulieu trefil v samostatném úniku pouze Markstörmův beton.

60:31
    Daniel Sedin to zkoušel z blízka na Condona, ten se nenechal rozhodit.

60:01

Statistiky:
    Střely na bránu: 32 – 24
    Bodyčeky: 29 – 30
    Vyhraná vhazování: 35 – 26

Domácím se podařilo v závěru třetí třetiny vyrovnat, a tak se pokračuje prodloužením.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Canucks se po obdrženém gólu probrali.
    Tomáš FLEISCHMANN - 3:3

56:52
    A je vyrovnáno! TOMÁŠ FLEISCHMANN dostal na červené čáře přihrávku od Nathana Beaulieua, objel si obránce a prostrčil gólmanovi puk mezi betony. Asistence: Nathan Beaulieu a Jeff Petry.

Petr Kouba

Branky a nahrávky: 29. Eller (Gilbert), 31. Pacioretty (Gallagher), 57. Fleischmann (Beaulieu, Petry), 64. Desharnais (Subban, Fleischmann) – 2. Cracknell (Bartkowski, Dorsett), 18. McCann (Sedin H., Vrbata), 24. Sedin D. (Weber, Edler)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Markov "A", Subban, Beaulieu, Petry, Gilbert, Pateryn – Pacioretty "C", Plekanec, Gallagher "A" – Eller, Galchenyuk, Semin – Fleischmann, Desharnais, Weise – Flynn, Mitchell, Smith-Pelly.
    Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis "A", Bartkowski, Hutton – Hansen, Sedin H. "C", Sedin D. "A", – Virtanen, Horvat, Baertschi – Vrbata, McCann, Higgins – Dorsett, Cracknell, Shinkaruk

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Murray, Brisebois