NY Islanders – Arizona 5:2 (kon.) | Carolina – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Vancouver 4:3 (po pr.)
Ottawa – Detroit 3:4 (po pr.) | Florida – Tampa 1:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:2 (kon.)
New York Islanders
5:2 (1:0, 0:0, 4:2)
Arizona Coyotes
Úterý 17.11.2015, 01:00 • Barclays Center, New York (kapacita 15795 míst) • NHL

Odemne je to pro dnešek vše, Vám co jdete podobně jako já spát přeji dobrou noc a Vám, co spát nejdete přeji příjemný den a krásný svátek Boje za svobodu a demokracii. (03:47:42)

Střely po třetí třetině: 32:33

Je za námi utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém domácí New York Islanders porazili hostující Arizonu Coyotes poměrem 5:2. Co se týče třetí třetiny, tak ta přinesla nejvíce branek a nejméně vyloučených. Nejprve se hned po dvou minutách hry ve třetí třetině prosadil Brock Nelson, poté se k němu přidal kapitán John Tavares, kterého následoval krátce po polovině poslední periody Steve Bernier. Poslední pětiminutovka přinesla velice zajímavou podívanou, nejprve se prosadil se štěstím Martin Hanzal a poté dvě minuty a sedm sekund před koncem utkání Mikkel Boedker a dali tak utkání novou zápletku. Vítězství domácích pojistil do prázdné branky kapitán John Tavares.

John TAVARES - 5:2

59:21
    Islanders právě vstřelili branku!
    Bailey vybojoval společně s JOHNEM TAVARESEM kotouč a druhý jmenovaný jej posílá do branky a pojišťuje tak vítězství domácích v dnešním utkání. Bez asistence.

58:43
    Lindback stále na střídačce a hosté v šesti.

Arizona právě vstřelila branku!
    Že by bylo zaděláno na trhák? MIKKEL BOEDKER projel celým hřištěm, obehrál všechny čtyři bránící hráče a poradil si i s Halákem v brance Islanders a snižuje tak na rozdíl dvou branek! Asistence: Oliver Ekman-Larsson.

56:55
    Posunuta branka Arizony, bude se vhazovat ve středním pásmu.
    Martin HANZAL - 4:1

55:45
    Ačkoli to vypadalo, že Halák kotouč drží pod kontrolou, tak jej MARTIN HANZAL po výpadu z poza branky dopíchnul mezi jeho betony za brankovou čáru. Asistence: Anthony Dunclair, Max Domi.

55:02
    Začala nám poslední pětiminutovka utkání, Arizona v útočném pásmu.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 5. Nielsen (Tavares, Okposo), 42. Nelson (Cizikas, Okposo), 46. Tavares (Okposo, Nelson), 52. Bernier (Boychuk, Nielsen), 60. Tavares – 56. Hanzal (Dunclair, Domi), 58. Boedker (Ekman-Larsson)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Hamonic, de Haan, Boychuk, Strait, Židlický – Nelson, Tavares "C", Okposo "A" – Lee, Nielsen"A", Bailey – Kulemin, Grabovski, Bernier – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Trenér: Jack Capuano.

Arizona Coyotes: Lindback (Smith) – Ekman-Larsson"A", Stone, Dahlbeck, Michálek, Samuelsson, Murphy – Rieder, Hanzal "A", Duclair – Domi, Vermette, Boedker – Martinook, Richardson, Doan"C" – Cunningham, Gordon, Chipchura

Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Frederick L’Ecuyer, Eric Furlatt – Ryan Gibbons, Jay Sharrers