Jihlava – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Letňany – Ústí n/L 9:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:0 (kon.)
Motor ČB – Žďár n/S 4:3 (2:0 po s.n.) | Havířov – Třinec 2:6 (kon.)
AZ Havířov
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Úterý 17.11.2015, 17:15 • K&K PNEU Aréna, Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Tímto se s vámi pro dnešek loučím a těším se u příštích onlajnů. (19:12:12)

I ve třetí třetině jsme viděli vyrovnanou hru, oba týmy dali po jednom gólu. Třinec bere vítězství za svůj výkon v první třetině, kde domácí AZet jasně přehrával.

59:38
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

58:35
    AZet se drží v útočném pásmu, snaží se dostat do střelecké pozice, ale nedaří se mu to.

57:20
    Domácí Zíka se dostal do útočného pásma, napřáhl ke střele, ale jeho projektil se zastavil o brusli protihráče.

56:49
    Třinec se usadil v útočném pásmu, kde si otevřel střelnici, jenomže pálí velmi nepřesně a puky létají mimo tyče.

55:01
    Domácí se sympaticky snaží o nějakou korekci výsledku, jenomže narážejí na připravenou obranu Třince.

52:30
    Třinec právě vstřelil branku!
    JIŘÍ PLANDOR vystihl Grygarovu rozehrávku a přesnou střelou překonal Dufka. Bez asistence.

51:49
    Domácí Revaj v dobré pozici minul při bekhendovém pokusu branku.

50:27
    Adámek pěkně vyvezl puk z vlastního pásma až do útočného, přenechal jej Janečkovi, ale toho už si obrana Třince pohlídala.

49:17
    Srníček se dostal k dorážce před Dufkem, ale domácí gólman se překonat nenechal.

48:16
    Domácí hráči se snaží útočit, ale narážejí na zformovanou obranu Třince.

47:08
    Ochman raději podržel puk před útočníky AZetu, vhazuje se po jeho pravici.

46:24
    Třinec drží útočné pásmo, ale nedaří se mu dostat se do střelecké pozice.

44:58

44:44
    Raška nebezpečně pálil z otočky, ale trefil jen brusli domácího obránce.

43:13
    AZetu se nedaří vymanit z obranného pásma.

42:08
    Havířov právě vstřelil branku!
    Máca nahrál z levé strany před branku, kde stál DARIUSZ DAMPS, jenž bekhendem poslal puk do pravého horního rohu Ochmanovy branky.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 30. Bambula (Tomeček, Revaj), 43. Damps (Máca) – 5. Indrst, 11. Plandor (Kvasnica, Tománek), 12. Raška (Peterek), 19. Indrst (Peterek, Raška), 32. Patlevič (Peterek, Raška), 53. Plandor

AZ Havířov: Šembera (Dufek) – Zíková, Pavelek, Grygar, Máca "A", Adámek, Čípera – Janeček, Byčkov, Tomeček, Revaj, Malysz, Pindel, Zíka, Bambula "C", Přeček, Damps.
    HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Patlevič, Konderla, Srníček, Homola, Michálek "C", Marguš – Radzienciak, Raška, Čmiel, Plandor, Peterek, Tománek "A", Korčák, Indrst "A", Miklér, Rybnikár, Kvasnica.

Rozhodčí: Kubičík – Ševčík, Marek