Třinec – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 1:4 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.)
Sparta – Chomutov 7:1 (kon.)
HC Sparta Praha
7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 22.01.2016, 18:30 • O2 arena • Tipsport extraliga • 38. kolo

55:39
    Chomutov si zahraje dlouhou přesilovku pět na tři. Dvě minuty pro Kudrnu za vysokou hůl.

54:41
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Hrbas dostává dvě minuty za podražení. Hraje se čtyři na čtyři.

53:28
    Dvě minuty za hrubost inkasuje Adam Jánošík.

45:41
    Valach dostává dvě minuty za podražení.

33:51
    Přesilovku si teď zahraje Chomutov. Dvě minuty za podražení pro Čajkovského.

28:14
    Hostující Švrček se dopustil faulu vysokou holí a půjde na trestnou lavici.

26:12
    Narážečka na Hlinku slavila úspěch, ale domácí kapitán byl v šanci faulován a Chomutov půjde znovu do čtyř. Dvě minuty dostává za sekání Kaše.

20:55
    Pospíšil dostává dvě minuty za hákování. Sparta bude hrát přesilovku.

16:00
    Rutta jej však přitom hákoval a dostává dvě minuty.

14:48
    A Sparta bude hrát přesilovku. Růžička mladší hákoval a půjde na trestnou lavici za hákování.

11:15
    Vondrka se teď v šanci hodně rychle poroučel na led, ale na faul to asi bylo. Dvě minuty pro Švrčka za podražení.

10:20
    Chomutov je momentálně aktivnějším týmem a vynutil si přesilovou hru. Dvě minuty za hákování.

03:32
    Bude se opět vylučovat. Na straně domácích fauloval unikajícího Hamiltona Rutta a dostává dvě minuty za hákování.

01:58
    Bude se vylučovat. Kämpf dostává dvě minuty za hákování.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 2. Čajkovský (Klimek), 3. Sabolič (Klimek, Hamilton), 15. Buchtele (Přibyl, Mikuš), 25. Buchtele (Přibyl, Procházka), 28. Polášek (Sabolič), 47. Hlinka (Buchtele, Přibyl), 48. Hlinka (Forman) – 56. Rutta

HC Sparta Praha: Pöpperle – Eminger, Polášek (A), Švrček, Čajkovský, Hrbas, Mikuš, Kalina – Netík (A), Přibyl, Buchtele – Hamilton, Klimek, Sabolič – Forman, Hlinka (C), Kumstát – Procházka, Dragoun, Kudrna.Trenér: Josef Jandač.
    Piráti Chomutov: Kristan (od 28. Čech) – Skinner, Rutta, Jánošík, Valach, Pereťagin, Dlapa, Mrázek, Blaha – Tomica, Červenka, Pospíšil – Vondrka (C), Růžička, Květoň – Sklenář, Kämpf, Hřebejk (A) – Ölvecký, Dušek, Kaše. Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodčí: Fraňo, Souček – Jindra, Zíka

Diváci: 14243