Boston – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Calgary 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | Toronto – Carolina 0:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 2:1 (kon.)
Winnipeg – Nashville 1:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 0:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 22.01.2016, 01:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

55:41
    Je tu ale vyloučení na straně domácích, Dumoulin (PIT) vyhodil kotouč z obranného pásma rovnou do sítě, jasné dvě minuty za zdržování hry.

42:30
    Radko Gudas (PHI) jasně podrazil protihráče, po zásluze dostává dvě minuty.

39:55
    Pár vteřin před koncem jsou domácí potrestáni, na hřišti se jich totiž objevilo šest.

36:46
    Počet hráčů na ledě se srovná, dvě minuty totiž dostává za krosček Crosby (PIT).

35:48
    Další šance pro Tučňáky, dvě minuty totiž za hákování vyfasoval Raffl (PHI).

32:57
    Početní výhodu, v pořadí druhou, si vyzkouší také domácí. Za hákování si odsedí dvě minuty VandeVelde (PHI).

29:59
    Třetí vyloučení pro domácí, za podražení si vykoledoval dvě minuty Malkin (PIT). Uvidíme třetí branku hostů?

19:46
    Početní výhodu si vyzkouší také domácí, avšak bude nejspíše přerušena. Dvě minuty za sekání dostává White (PHI).

15:39
    Přichází ale druhé vyloučení v zápase a opět na straně domácích, Daley (PIT) si odsedí dvě minuty za hákování. Dobrá šance pro Flyers takto v závěru periody.

09:38
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Cole – 2 min., nedovolené bránění).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Daley (Määttä, Kunitz), 28. Crosby (Kunitz, Hörnqvist), 35. Kessel (Crosby, Hörnqvist), 47. Kessel (Hagelin, Lovejoy) – 11. Schenn (Simmonds, Gostisbehere), 16. Voráček (Giroux, Gostisbehere), 57. Giroux (Voráček, Schenn)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Määttä, Letang, Dumoulin, Lovejoy, Cole, Daley – Kunitz, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Malkin, Kessel – Kühnhackl, Fehr, Rust – Porter, Cullen, Sheary
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Del Zotto, Gudas, Schultz, Streit, Gostisbehere, Medvěděv – Voráček, Giroux, Simmonds – Raffl, Gagner, Schenn – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, Bellemare, White.

Rozhodčí: Brad Meier, Justin St. Pierre – Brian Mach, Tim Nowak

Diváci: 18652