Boston – Vancouver 2:4 (kon.) | New Jersey – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Calgary 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (kon.) | Toronto – Carolina 0:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 2:1 (kon.)
Winnipeg – Nashville 1:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 0:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Nashville Predators
Pátek 22.01.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

48:30
    Šance na vyrovnání přichází pro domácí v přesilové hře. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Barret Jackman (NSH).

44:19
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hákování).

32:10
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Paul Gaustad – 2 min., podražení).

27:08
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Chris Thorburn – 2 min., nedovolené bránění).

16:28
    Taktéž predátoři si vyzkouší hru v početní převaze a to ještě v první třetině. Anthony Peluso (WPG) dostává menší trest za faul kolenem.

12:26
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Filip Forsberg (NSH) se provinil sekáním a za svůj přestupek inkasuje menší trest.

11:16
    Cody Bass (NSH) a Mark Stuart (WPG) si to nyní rozdali v menší potyčce. Výsledkem je trest na pět minut pro oba borce, počet hráčů na ledě se ale nemění.

06:31
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., vysoká hůl).

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Ehlers (Armia, Perreault) – 17. Johansen (Neal, Ribeiro), 26. Smith (Granberg, Ekholm), 59. Neal (Johansen), 59. Jarnkrok (Gaustad, Josi)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enstrom, Myers, Stuart, Chiarot – Ladd, Little, Wheeler – Armia, Perreault, Ehlers – Thorburn, Burmistrov, Halischuk – Lipon, Copp, Peluso.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Fiala, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Salomaki, Fisher, Jarnkrok – Nystrom, Gaustad, Bass.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Dwyer – Galloway, Amell

Diváci: 15.294