Lipt. Mikuláš – Prešov 2:0 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Senica – Trnava 7:4 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Detva 5:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:4 (1:0, 0:0, 2:3 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 29.01.2016, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:20:59)

64:40
    Spišská Nová Ves dala gól!

Len 20 sekúnd delilo hráčov od samostaných nájazdov,keď rozhodol o osude stretnutia JAKUB LESŇÁK.
    Asistencia: Michal Findura.

61:55
    Domáci Lukáš Balušík dostáva – 2. min. za hákovanie a na druhej strane Jakub Lesňák – 2. min. zafilmovanie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:34

Stav zápasu je znovu nerozhodný. Postaral sa o to obranca hostí JOZEF HRUBÝ.
    Asistencie: Michal Findura, Gleb Bylina.

55:22
    Považská Bystrica dala gól!

Od vyrovnávajúceho gólu domácich neprešli ani tri minúty a Považiania idú do vedenia, keď sa presadil JÁN PARDAVÝ.
    Asistencie: Lukáš Dubeň, Jakub Rufati.

52:23

Znovu je vyrovnané. Postaral sa o to LUKÁŠ DUBEŇ.
    Asistencia: Jakub Rufati.

48:30

Hostia sa ujímajú vedenia.
    Gól strelil GLEB BYLINA.
    Asistencie: Michal Findura, Lukáš Vartovník.

42:50

Na Považí hostia vyrovnali. Gól strelil MICHAL FINDURA.
    Asistencia: Lukáš Vartovník.

40:11
    Martin Osuský dostáva za sekanie dve minúty.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

32:30
    Domáci Jaroslav Filo dostáva navyše osobný 10. min. trest za nešportové správanie.

28:15
    Jaroslav Filo sedí na trestnej lavici aj v druhej tretine. Tento raz dostáva 2. min. za podrazenie.