Slavia – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Sparta 8:6 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.)
K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 29.01.2016, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

S konstatováním, že Bílí Tygři Liberec si odváží z Jihlavy zasloužené body po výhře 4:0 a posouvají se tabulkou výše, naopak Jihlava stále zůstává šestnáctá, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:20:24)

Zápas je u konce. Ve třetí třetině si Liberec připsal ještě jednu branku, když skóre zápasu uzavřel Jakub Kalfiřt. Hosty navíc může těšit také skutečnost, že svému gólmanovi Lukáši Hosnedlovi uchránili čisté konto – Tygři totiž vítězí 4:0. Nutno dodat, že nebýt gólmana Jakuba Škarka, byla by porážka Dukly zřejmě ještě větší.

59:22
    Svoboda byl blízko hattricku, jeho dorážka zblízka lehce lízla pravou tyčku branky.

59:02
    Uvidíme ještě jednu přesilovou hru. David Váňa zřejmě neunesl nepříznivý vývoj zápasu a je vyloučen na dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 6-3.

58:13
    Tygři hrají v plném počtu hráčů a chrání pro Lukáše Hosnedla čisté konto.
    58:01 Kustodi se musí starat třeba i o nošení hokejek

Lucky guy! #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

58:01
    Valův pokus na bližší tyč zneškodnil Hosnedl části lapačky. Jihlava vybojovala kotouč, Hohl jej poslal na modrou a tečovaná střela prolétla vedle pravé tyče Hosnedla.

57:23
    Také nyní vyhazují hosté kotouč do středního pásma.

57:06
    Jihlava sice kombinuje, ale schází jí moment překvapení. Jakoby se domácí i za rozhodnutého stavu báli vystřelit. Když už se k pokusu odhodlal Kousal, stačil se Hosnedl bez potíží přesunout.

56:35
    Tygři vyhazují puk do středního pásma.

56:13
    Filip Rubeš dostává dvě minuty za sekání a Dukla bude mít šanci smazat nulu z konta vstřelených branek.

Na vyloučení: 5-3.

56:01
    Dufek sice zajel s pukem přes modrou, tam však nahodil puk az branku a proti přesile hostí jej neměl šanci získat.

55:36
    Po vyhraném buly Pokorného vypálil Rubeš a nedivil bych se, kdyby si Škarek připsal dobře patnáctý zákrok v závěrečné třetině.

55:14
    Dukla hraje v plném počtu hráčů.

55:01
    Liberečtí sice jsou s pukem v pásmu, jenže nedokáží Škarkovu branku střelecky ohrozit.

54:08
    Najman zastavil přihrávku na modrou. Snažil se ihned vyhodit puk, ale zastavil jej Klinger, kterého v tlačenici přemohl Kousal a nyní již kotouč je ve středním pásmu.

53:30
    Dukla krátce po buly posílá kotouč až k Hosnedlovi.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 27. Svoboda (Turek), 34. Svoboda, 36. Gecko (Král), 46. Kalfiřt (Solenský, Divila)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Brož) – Váňa, Pospíchal, Srnský, Půža, Kadlec, Hohl – Kousal, Najman, Anděl – Dufek, Dvořák, Balaštík – Kolouch, Vala, Peschout – Bambula. Trenér: Patrik Augusta
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Klinger, Kunst, Turek, Mečíř, Huňa, Divila – Chlum, Solenský, Kalfiřt – Svoboda, Gecko, Král – Babec, Kačírek, Zachar – Pokorný, Rubeš. Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Kotlík