Kometa Brno – Slavia 1:5 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Sparta 3:7 (kon.)
Olomouc – Chomutov 4:5 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Kladno 2:6 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 8:1 (kon.)
HC Kometa Brno
1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
HC Slavia Praha
Pátek 04.03.2016, 13:00 • Sportcentrum Lužánky, Brno • DHL Extraliga juniorů • 45. kolo

57:32
    Tak ještě jedna plnohodnotná přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za sekání obdržel Karel Drahorád.

53:04
    Až v tuto chvíli, necelých sedm minut před koncem třetí třetiny, rozhodčí poprvé vyloučil hráče pražské Slavie. Za katr putuje na dvě minuty za hru vysokou holí Denis Heldák. Hraje se čtyři na čtyři.

52:08
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení obdržel Filip Dvořák.

43:33
    Domácí budou hrát další oslabení. Dvě minuty za faul loktem obdržel Filip Nováček.

34:04
    Domácí půjdou znovu do čtyřech. Jakub Kubeš vystřelil puk z obranného pásma mimo hrací plochu, za což obdržel dvouminutový trest.

30:54
    Sešívání teď ovládají ledovou plochu. Zahrají si další početní převahu. Dvě minuty za hákování obdržel Filip Dvořák.

25:02
    Hosté si zahrají druhou přesilovou hru utkání. A hned čtyřminutovou. Filip Nováček obdržel 2+2 minuty za hru vysokou holí.

02:04
    Hosté si zahrají na úvod utkání přesilovou hru. Dvě minuty za držení obdržel Kristián Lunter.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 14. Kusko (Pokorný, Kabelka) – 17. Drahorád (Vyskočil), 27. Furch (Drahorád, Straka), 29. Furch (Straka, Josefus), 37. Heldák (Nestrašil, Saňa), 46. Andres (Josefus, Furch)

HC Kometa Brno: Gerža (Krček) – Jurnečka, Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš, Kabelka – Pokorný, Lunter, Dvořák, Nováček, Horký, Garčic, Kusko, Boltvan, Grünwald, Hroudný.
    HC Slavia Praha: Frodl (Sochůrek) – Valík, Hůla, Drahorád, Zderadička, Saňa, Straka – Andres, Kašek, Nestrašil, Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Horák, Mareček, Furch.

Rozhodčí: Humpolíček – Čuňočka, Lainka