HC Plzeň – Sparta 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:4 (po pr.)
Liberec – Pardubice 2:6 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 1:5 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 0:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
HC Litvínov
3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
HC Letci Letňany
Neděle 11.09.2016, 13:00 • ZS Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 4. kolo

52:10
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Fleischman – 2 min., držení protihráče).

49:00
    Šance pro Letce na srovnání stavu zápasu! Dvě minuty si na trestné lavici za vysokou hůl odpyká Lukáš Stehlík.

43:15
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Riley – 2 min., hrubost).

36:21
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jindra – 2 min., hákování).

34:30
    Tlak domácích vyústil v přesilovou hru. Dvě minuty si na trestné lavici odpočine Vrba, jež se provinil sekáním.

26:58
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Pětník – 2 min., napadení).

25:13
    Tak to je dobrá šance pro hosty, aby vyrovnali stav utkání. Na trestnou lavici usedá Dan Bartoš, který se provinil faulem loktem.

07:38
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jouza – 2 min., hrubost).

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 6. Berka (Stehlík), 13. Jouza, 48. Myšák (Jindra, Kitzberger) – 10. Pinkas (Riley, Klikorka), 26. Vlček (Tzovairis), 54. Klikorka, 60. Klikorka

HC Litvínov: Prokeš (Kmínek) – Jonák, Kroupa, Baláž, Kitzberger, Miškovič, Najman, Žítek – Fišer, Bartoš, Jindra, Limanovský, Stehlík, Berka, Jouza, Nikl, Beran, Kysela, Šarlinger, Myšák
    HC Letci Letňany: Zoluděv (Zeithaml) – Klikorka, Krutil, Klatt, Riley, Zoudek, Kloutvor, Fleischman, Benda – Rudolf, Adamec, Tzovairis, Hlaváč, Pětník, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas

Rozhodčí: Turčan