Karviná – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Brno – Sparta | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 2:1 (kon.) |
Bournemouth – Manchester City | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Huddersfield Town – Southampton | 0:0 (kon.) |
Newcastle – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Watford – Brighton | 0:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Leicester | 2:0 (kon.) |
Alavés – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Levante – La Coruňa | 2:2 (kon.) | | | Girona – Malaga | 1:0 (kon.) |
Las Palmas – Atlético | 1:5 (kon.) |
W. Brémy – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Frankfurt – Wolfsburg | 0:1 (kon.) | | | Leverkusen – Hoffenheim | 2:2 (kon.) |
Augsburg – Mönchengladbach | 2:2 (kon.) | | | Stuttgart – Mohuč | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Hertha | 2:0 (kon.) |
Benevento – Bologna | 0:1 (kon.) | | | Janov – Juventus | 2:4 (kon.) | | | AS Řím – Inter | 1:3 (kon.) |
Nantes – Lyon | 0:0 (kon.) | | | Amiens – Nice | 3:0 (kon.) | | | Bordeaux – Troyes | 2:1 (kon.) |
Caen – Méty | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Montpellier | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 3:2 (kon.) |
Ružomberok – Trenčín | 3:3 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Senica | 2:2 (kon.) |
Nitra – Dunajská Streda | 3:1 (kon.) |
Vyšehrad – Písek | 2:0 (kon.) | | | Vltavín – Převýšov | 3:2 (kon.) | | | Benešov – Nymburk | 3:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Chrudim | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Jirny – Brozany | 1:0 (kon.) | | | Dobrovice – Štěchovice | 4:1 (kon.) |
Domažlice – Litoměřicko | 5:2 (kon.) |
Zlínsko – Uničov | 1:6 (kon.) | | | Prostějov – Hulín | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Vyškov | 0:4 (kon.) |
HFK Olomouc – Petřkovice | 0:2 (kon.) | | | Rýmařov – Hlučín | 2:1 (kon.) |
Ostrava – Brno | 3:3 (3:1 po pen.) | | | Č. Budějovice – Opava | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Pardubice | 0:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) |
Teplice – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 2:2 (4:5 po pen.) |
Žilina B – Skalica | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Spiš. N. Ves | 2:2 (kon.) |
Arnhem – Alkmaar | 1:2 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 1:2 (kon.) | | | Zwolle – Twente | 2:0 (kon.) |
Heracles – Excelsior | 2:2 (kon.) |
Charleroi – Waregem | 3:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 3:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) |
Genk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
FC Ferreira – Guimarães | 0:0 (kon.) | | | Moreirense – Tondela | 0:3 (kon.) | | | Chaves – Feirense | 0:2 (kon.) |
Rio Ave – Benfica | 1:1 (kon.) |
Wolfsberger – St. Pölten | 2:1 (kon.) | | | Rapid – Linz | 1:0 (kon.) |
Arsenal Tula – Perm | 0:1 (kon.) | | | Kazaň – Tosno | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Ural | 2:1 (kon.) |
Korona – Termalica | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Piast Gliwice | 0:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Gdańsk | 1:1 (kon.) |
konec
SK Jiskra Rýmařov
2:1
(0:0)
FC Hlučín
90+2
|
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Kopeček.
|
|
89
|
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Vajdik, přichází Tomeček.
|
|
78
|
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází T. Němec, přichází Hleba.
|
|
74
|
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Massaniec, přichází Jančík.
|
|
62
|
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Krejčí.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Macík, přichází Massaniec.
|
Branky:
14. Němec, 31. Šupák – 3. Kraut
Rozhodčí: D. Poláček – V. Ogrodník, V. Šamaj
Diváci: 325
Karty: 86. Furik (RYM), 88. Kameník (RYM), 90. Ondruška (RYM) – 35. Štefek (HLU), 37. Fojtík (HLU), 73. Kraut (HLU)
Neproměněná penalta:
SK Jiskra Rýmařov:
Kameník – T. Němec (Hleba), Harazin, R. Němec, J. Furik (C), Dydowicz, Kocúr, Vajdik (Tomeček), György, Šupák, Ondruška (Kopeček).
Náhradníci: Baroš -Hleba, M.Furik, Tomeček, Kopeček, D. Furik
Trenér:
FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Žižka (C), Mac, Štefek, Macík (Massaniec) – Fojtík, Ságner (Krejčí), Foltyn, Dostál – Kraut.
Náhradníci: Kodeš – Massaniec – Málek, Hudeczek, Bernatík, Jančík – Krejčí.
Trenér:
Náhradníci: Baroš -Hleba, M.Furik, Tomeček, Kopeček, D. Furik
Trenér:
FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Žižka (C), Mac, Štefek, Macík (Massaniec) – Fojtík, Ságner (Krejčí), Foltyn, Dostál – Kraut.
Náhradníci: Kodeš – Massaniec – Málek, Hudeczek, Bernatík, Jančík – Krejčí.
Trenér:
Rozhodčí: D. Poláček – V. Ogrodník, V. Šamaj
Diváci: 325
Adam Dořák