Levante – Leganés 2:0 (kon.) | Getafe – Valencia 3:0 (kon.) | Valladolid – Villarreal 1:1 (kon.)
Atlético – Granada 1:0 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (1:0)
Villarreal CF
Sobota 08.02.2020, 18:30 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga • 23. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:30:32)

Je za námi utkání, které končí spravedlivou remízou. V první půli byli přece jenom o trochu lepší domácí, v té druhé zase hosté, takže remíza je zaslouženým vyústěním tohoto duelu.

90+6

90+4
    Rubén Alcaraz (Real Valladolid) rozehrává přímý kop z nějakých třiadvaceti metrů.

90+3
    Zatím se tak nestane, hosté rohový kop dokázali ubránit.

90+2
    Rohový kop pro Valladolid, že by domácí ještě strhli vedení na svou stranu?

90
    Nastavuje se šest minut.

88
    V posledních minutách se ale ani jednomu z mužstev příliš nedaří, k vidění je spousta chyb.

86
    Hatem Ben Arfa (Real Valladolid) se pokusil prosadit ve vápně, ale proti přesile obráncům neměl šanci.

85
    Míč letí vedle branky, po střele Rubéna Alcaraze (Real Valladolid).

84
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Javier Ontiveros.

83
    Villarreal na polovině soupeře, domácí se tak musí znovu bránit.

82
    Míč z pravé strany míří na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl bránící hráč Valladolidu.

81
    Rohový kop pro Villarreal, hosté budou rozehrávat z pravé strany.

80
    Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu sudího, padne ještě nějaký gól?