W. Brémy – Union Berlín 0:2 (kon.) | Freiburg – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Hertha – Mohuč 1:3 (kon.)
Schalke – Paderborn 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Düsseldorf 1:1 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 4:3 (kon.)
FC Schalke 04
1:1 (0:0)
SC Paderborn 07
Sobota 08.02.2020, 15:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:25:52)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 11:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:8.

Je konec. Schalke remizovalo doma s Paderbornem 1:1. O něco lepším týmem byl v prví půli ten hostující, který se vícekrát dostal ke střele, ale ani jedna neskončila v bráně. Největší šanci měl ale zatím domácí hráč McKennie, ovšem jeho pokus skončil na skvělém zákroku Zingerleho. V 57. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Raman napálil jen břevno. V 63. minutě ale už otevřel gólový účet Ahmed Kutucu a Schalke vedlo 1:0. Paderborn se ale nevzdal a v 81. minutě srovnal Gjasula.

90+3

90+2
    Hostující gólman Leopold Zingerle uviděl od rozhodčího za zdržování žlutou kartu.

90+1
    Následný roh sice nabídl zakončení, ale to skončilo jen vedle brány.

90+1
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Kai Pröger, přichází Dennis Jastrzembski.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Po chvíli přišla sražená střela a čeká nás další roh domácího celku.

89
    Schalke posléze získalo rohový kop z levé strany.

88
    Opět je k vidění míč na kopačkách domácích, kteří se ale nemohou dostat na polovinu soupeře.

87
    Posléze přišel protiútok Paderbornu, ale po centru zprava nakonec nepřišlo nic vážnějšího.

86
    Domácí kombinují ve středu hrací plochy a čeká nás tak velice dramatický konec zápasu.

85
    Po centru z volného kopu se domácí hráč dostal do zakončení hlavou, ale to letělo přesně do rukou připraveného Zingerleho.

84
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Timo Becker, přichází Nassim Boujellab.

84
    Jans se dopustil faulu a uviděl žlutou kartu. Schalke navíc bude mít volný kop.

83
    Schalke ovšem v tomto utkání chce zvítězit a nyní tak postupuje rychle směrem dopředu.

81
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Centr z rohového kopu letěl někde na hranici malého vápna, kde se dostal do zakončení hlavou KLAUS GJASULA a jeho razantní střela pod horní tyč skončila za zády Nübela. Asistence: Kai Pröger.