Vítkovice – Žilina B 4:1 (kon.) | Pardubice – Vel. Meziříčí 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – FK Sūduva 0:2 (kon.)
Jablonec B – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Jihlava – Skalica 2:2 (kon.) | Skaštice – Prostějov 0:13 (kon.) | Vyšehrad – Jablonec 1:6 (kon.)
Mattersburg – Líšeň 4:1 (kon.) | Žilina – Tychy 4:1 (kon.) | Trenčín – Brno 3:2 (kon.)
Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Nitra – Zlín 0:1 (kon.)
Karviná – Olomouc 0:0 (kon.) | Slavia – Hammarby IF 4:2 (kon.)
AS Trenčín
3:2 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 08.02.2020, 14:00 • Mestský štadión Trenčín • Přípravný zápas

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (15:55:00)

Je konec! AS Trenčín nakonec zvládl duel se Zbrojovkou Brno a vítězí 3:2! Domácí celek sice prohrával po první půli kvůli brance Kršky 0:1. Ve druhé půli se ale rychle prosadil Šulek a o pět minut později přidal další zásah Križan. Patnáct minut před koncem utkání pak přidal další zásah Čatakovič. Za Brno už pouze snížil Adam Fousek.

90

89
    Další útočnou akci Zbrojovky zastavuje útočný faul. Trenčín už s rozehrávkou rozhodně nespěchá.

88
    Trenčín se v závěru dnešního souboje usadil v blízkosti pokutového území soupeře, jenže nikdo v bílém dresu tentokrát neodcentroval.

86
    Brankář slovenského celku si dal pozor na vysoký centr z levé strany a stáhl míč do svých rukavic. Trenčín může uklidnit rozehrávku.

85
    Až nyní se po dlouhém přerušení hry pokračuje! Fotbalisté si i během dnešního přátelského utkání nedarují ani metr hřiště zadarmo.

82
    Další přerušení! Po tvrdém zákroku domácího hráče potřebuje ošetření fotbalista Brna.

81
    Zbrojovka v závěrečných minutách stupňuje svůj tlak a ještě se snaží vyrovnat. Obrana Trenčína to bude mít hodně těžké.

79
    Hra je znovu přerušena! Jeden z fotbalistů domácího celku zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
    77. Adam FOUSEK - 3:2

77
    Brno právě vstřelilo branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil ADAM FOUSEK a střelou do protipohybu brankáře skóroval!

77
    Pokutový kop pro Brno! Jeden z hráčů Trenčína stáhl soupeře po rohu a sudí ukázal na puntík!

76
    Trenčín si po vstřelení své třetí branky kontroluje vedení a nepouští fotbalisty Zbrojovky k míči.
    74. Hamza ČATAKOVIČ - 3:1

74
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Slovenský celek přidává další branku a podle všeho potvrzuje svůj triumf! HAMZA ČATAKOVIČ dostal přihrávku na hranici velkého vápna a technickou střelou o tyč poslal míč do sítě!

73
    Koolwijk rozkmital své rychlé nohy na pravé straně, ale jeden z obránců Zbrojovky se s ním stačil skvěle vrátit a vypíchl mu míč do zámezí.

72
    Van Kessel prošel po levém křídle až do pokutového území, jenže jeho zpětná pobídka přiletěla jen do prostoru, kde nebyl nikdo v bílém dresu Trenčína.