Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) (kon.)
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) (kon.)

Středa 28.07.2021, 09:26Olympijské hry - Lukostřelba

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 09:00.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům sportu! Vítejte u sledování textového přenosu z lukostřelby na olympijských hrách v Riu. Společně se podíváme na odpolední vyřazovací souboje žen.

Za malou chvíli započne odpolední část ženského programu. Jako první budeme sledovat souboje mezi dvaatřicítkou nejlepších.

MacKenzie Brownová (USA) – Charline Schwarzová (GER)
    Madalina Amaistroaieová (ROM) – Lung Siao-čching (CHN)

Němka vedla 2:0, ale Američanka zabrala, ve druhém setu nastřílela 27 bodů, zatímco soupeřka jen 21.

Browneová ve třetím setu nastřílela 29, zatímco Němka pouze 24. Američanka tak vede 4:2.

Američanka zastřílela v tomto duelu mnohem lépe a poráží Charline Schwarzovou 6:2.

Duel Brownová – Schwarzová skončil.

Začal duel Amaistroaieová – Lung.

Rumunka nastřílela 9, 9 a 7. Číňanka měla stejný zisk. Obě závodnice tak na úvod bodují.

Stav druhé sady je zatím 16:15 pro Rumunku.

Číňanka posledním šípem trefila devítku, zatímco soupeřka nepřesným výstřelem jen čtyřku. Lung se dostává do vedení.

Rumunka vlétla do třetí sady desítkou, zatímco Číňanka Lung jen osmičkou.

Jenže rumunská závodnice chybovala posledním šípem a celkem nastřílela 25 bodů. Číňanka trefuje devítku a vítězí v setu 26:25.

Čtvrtou sadu neodstartovala ani jedna ze závodnic úplně skvěle. Pětka pro Rumunku, šest pro Číňanku.

Rumunka nakonec nastřílela 22 bodů. Číňanka trefila posledním šípem devítku a srovnává. Díky bodu však Číňanka postoupí.

Duel Amaistroaieová – Lung skončil.

MacKenzie Brownová se právě s Číňankou Lung utká za patnáct minut ve druhém kole.

Začal souboj Brownová – Lung.

Brownová zahájila úvodní sadu desítkou. Lung kontrolovala rovněž středem terče.

Američanka v prvním setu nastřílela 27 bodů. Číňanka končila jen šestkou a má bodů 22.

Lung zahájila druhou sadu osmičkou, zatímco Browneová devítkou. Američanka je zatím o něco šťastnější.

Číňanka posledním šípem trefila devítku a dostala se na 26. Američanka ale také dává desítku a má 27. Browneová vede 4:0.

Číňanka bojuje o přežití. Na úvod třetí sady trefila desítku, ale Američanka kontruje stejným nástřelem.

Před poslední sérií výstřelů vede Browneová 20:18.

Číňanka sice trefila další desítku, ale Američanka si devítkou pojistila postup.

Duel Browneová – Lung skončil.

Začal souboj Kumariová – Karma.

První sada nabízí zatím vyrovnanou podívanou. Kumariová vede před posledními výstřely 17:14.

Indická lukostřelkyně ovládla s přehledem první sadu a vede 2:0.

Karma ve druhé sadě trefila zatím dvě sedmičky. Kumariová vede 17:14.

Kumariová si opět pohlídala koncovku druhého setu a s přehledem vede 4:0.

Kumariová je blízko k postupu. Před posledními šípy třetí sady vede 19:14.

Karma sice trefila desítku, ale Kumariová přidává osmičku a vítězí 6:0.

Souboj Kumariová – Karma skončil.

Souboj Pavlovová – Mucinová-Fernandezová začal.

Američanka zahájila první sadu desítkou. Pavlovová trefila na úvod devítku.

Druhý šíp poslala americká lukostřelkyně do sedmičky. Pavlovová dává další devítku a vede 18:17.

Američanka zakončila úvodní sadu desítkou. Pavlovová dala jen osm a prohrává první sadu 26:27.

Pavlovová zahájila druhou sadu jen šestkou. Američanka vzápětí trefila desítku a vylepšuje si pozici.

Druhým šípem zasáhla Pavlovová devítku. Mucinová-Fernandezová tentokrát jen šest.

Posledním výstřelem poslala Ukrajinak šíp do desítky. Američanka ale také dává deset a vítězí v setu 26:25.

Třetí sadu zahájila Ukrajinka devítkou. Rozjetá Američanka odpověděla jen sedmičkou.

Pavlovová navíc přidává desítku, zatímco Američanka pouze osm bodů.

Další desítka pro Ukrajinku! Pavlovová tak snižuje stav duelu na 2:4!

Čtvrtou sadu zahájila Pavlovová devítkou. Američanka trefuje pouze dvojku! To je obrovský zkrat!

Před poslední sérií šípů vede Ukrajinka 17:12 a je velmi blízko k vyrovnání stavu utkání.

Pavlovová trefila devítku, kterou vyrovnává stav duelu na 4:4. Američanka kontrolovala také devítkou, ale ta jí zkrátka nestačila.

Američanka na úvod rozhodující sady trefila osmičku, Pavlovová odpovídá také šípem do osmičky.

Další výstřelel americké lukostřelkyně končí v devítce, Pavlovová dává jen osm.

Mucinová-Fernandezová dává další devítku! Pavlovová dává osm, ale končí!

Souboj Pavlovová – Mucinová-Fernandezová skončil.

Souboj Kumariová – Mucinová-Fernandezová začal.

Kumariová zahájila první sadu jen sedmičkou. Američanka odpovídá devítkou.

Kumariová přidává devítku, ale Američanka trefuje střed terče!

Kumariová v první sadě nastřílela 25 bodů, ale Američanka přidala o bod lepší nástřel a vede 2:0!

Kumariová zahajuje druhou sadu osmičkou. Američanka na úvod vystřelila devítku.

Kumariová si pomohla desítkou, zatímco soupeřka trefila jen sedmičku.

Kumariová ukončila druhou sadu další desítkou a srovnává stav utkání na 2:2.

Kumariová opět začíná desítkou, zatímco její soupeřka trefila jen osmičku.

Indická závodnice dala devět, ale Američanka trefuje desítku. Před posledními šípy vede Kumariová 19:18.

Kumariová na závěr dala osm, zatímco soupeřka jen sedm. Indická lukostřelkyně se ujímá vedení 4:2.

Američanka rozjela čtvrtou sadu devítkou. Světová jednička Kumariová odpovídá stejným způsobem.

Američanka dává osm, zatímco Kumariová pouze šest! Obrovská šance na vyrovnání.

Mucinová-Fernandezová nakonec ukončila čtvrtý set a srovnává na 4:4.

V úvodu páté sady dala Američanka osmičku, zatímco soupeřka trefila devět.

Kumariová nakonec v rozhodujícím setu nastřílela 26 bodů! Američanka musela posledním šípem trefit desítku, ale dala jen devět a prohrává!

Souboj Kumariová – Mucinová-Fernandezová skončil.

Souboj Čchang – Espinosová začal.

Korejka nastřílela v prvním setu 29 bodů, zatímco soupeřka jen 22. Favoritka rychle vede 2:0.

Druhou sadu začínají obě lukostřelkyně šípem do devítky.

Kolumbijka druhým šípem trefila jen sedmičku. Favoritka Čchang ale přidává devítku.

Kolumbijka na závěr trefila jen čtyřku, zatímco Čchang přidává další devítku a vede už 4:0!

Espinosová si je vědoma důležitosti třetí sady a začíná devítkou. Čchang kontruje stejným nástřelem.

Kolumbijka ale přidává desítku!

Korejka opět odpovídá ránou do středu terče! Rozhodne poslední šíp!

Espinosová posledním šípem trefila jen pětku. Její soupeřka si výstřel pohlídala a devítkou potvrdila postup!

Souboj Čchang – Espinosová skončil.

Souboj Marčenková – Lej začal.

Marčenková má po dvou šípech 16, zatímco Lei dokonce 19.

Lukostřelkyně z Tchaj-wanu ovládla první sadu poměrem 29:26 a vede 2:0.

Druhou sadu rozjela Marčenková desítkou. Soupeřka odpovídá jen osmičkou.

Marčenková přidává devítku. Lei odpovídá stejným nástřelem.

Marčenková ukončuje druhou sadu desítkou a srovnává stav utkání na 2:2.

Lei vstoupila do třetí sady devítkou. Marčenková rychle odpovídá rovněž devítkou.

Lei nakonec ve třetí sadě nasázela 28 bodů. Marčenková posledním šípem trefila jen devítku a o bod prohrává.

Obě lukostřelkyně na úvod čtvrtého setu trefily osmičku.

Marčenková druhým šípem zasáhla desítku, zatímco Lei trefuje jen osmičku.

Marčenková získává čtvrtou sadu poměrem 26:24 a srovnává stav duelu na 4:4.

Lei rozjela rozhodující sadu desítkou. Marčenková následně trefila také střed terče!

Před posledními šípy vede Marčenková 20:19.

Lei trefila posledním šípem jen osmičku a Marčenková si desítkou pojistila postup!

Souboj Marčenková – Lei skončil.

Souboj Čchang – Marčenková začal.

Korejka vede po dvou šípech 19:18.

Čchang posledním šípem trefila osmičku stejně jako její soupeřka. Čchang se ujímá vedení 2:0.

Stejný průběh jako první sada! Čchanová vede před posledními šípy 19:18.

Ukrajinka trefila důležitou desítku, ale Korejka to zvládla také a vede už 4:0.

Ve třetí sadě je před posledním šípem vyrovnáno 19:19.