Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 5. den | (kon.) |
Drezura - Volný styl | Vítěz: J. von Bredowová-Werndlová (kon.) |
Do 73 kg (muži) | Rahmat Erwin Abdullah (kon.) | | | Do 73 kg - finále (muži) | Vítěz: Č. Š' (CHN) (kon.) |
Do 70 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 90 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 70 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Ch. Arai (JPN) (kon.) | | | Do 90 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: L. Bekauri (GEO) (kon.) |
C1 - rozjížďky (ženy) | Vítěz: M. Franklinová (GBR) (kon.) | | | K1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: H. Aigner (GER) (kon.) |
Dvojskif - finále B (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) | | | Dvojskif - finále B (muži) | Vítěz: ROC (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Vítěz: USA (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - finále B (muži) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Párová čtyřka - finále B (muži) | Vítěz: Čína (kon.) | | | Párová čtyřka - finále B (ženy) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Dvojskif - finále (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Dvojskif - finále (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Párová čtyřka - finále (muži) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) | | | Párová čtyřka - finále (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále A/B (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále A/B (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále A/B (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - semifinále A/B (ženy) | (kon.) |
Osma - opravy (ženy) | (kon.) | | | Osma - opravy (muži) | (kon.) |
100m volný styl - semifinále (muži) | (kon.) | | | 200m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: A. Titmusová (AUS) (kon.) |
200m motýlek - finále (muži) | Vítěz: K. Milák (HUN) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
200m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 200m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
1500m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 4 x 200 m volným stylem - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
100m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m znak - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m prsa - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m polohový závod - rozplavby (muži) | (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Trap - den první (ženy) | (kon.) | | | Trap - den první (muži) | (kon.) |
Časovka (ženy) | Vítěz: A. van Vleutenová (NED) (kon.) | | | Časovka (muži) | Vítěz: P. Roglič (SLO) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Dvouhra (muži) - čtvrtfinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno synchro - finále (muži) | (kon.) |
Víceboj (muži) - Finále | Vítěz: D. Hašimoto (JPN) (kon.) |
Šavle, družstva (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
O umístění a semifinále | (kon.) | | | O umístění a finále | Vítěz: Fidži (kon.) |
Japonsko - Španělsko | 1:4 (kon.) | | | Austrálie - Nový Zéland | 4:2 (kon.) |
Nizozemsko - Jižní Afrika | 5:0 (kon.) | | | Velká Británie - Indie | 4:1 (kon.) |
Nový Zéland - Španělsko | 1:2 (kon.) | | | Německo - Irsko | 4:2 (kon.) |
Japonsko - Austrálie | 0:1 (kon.) | | | Argentina - Čína | 3:2 (kon.) |
Maďarsko – USA | 10:9 (kon.) | | | Kanada – Jihoafrická republika | 21:1 (kon.) |
Čína – Japonsko | 16:11 (kon.) | | | Nizozemsko – Španělsko | 14:13 (kon.) |
NHL - Zahájení volných přestupů | (kon.) |
Celodenní liveblog | Muži: Lotyšsko, Ženy - USA (kon.) |
konec
Dvojskif lehké váhy - semifinále A/B (muži)
Tomáš Kubečka
1. Uruguay
2. Polsko
3. Norsko
4. Německo
5. Česko (Jiří Šimánek, Miroslav Vraštil)
6. Kanada
2. semifinále
1. Španělsko
2. Belgie
3. Irsko
4. Itálie
5. Ukrajina
6. Indie
1. Německo 6:07,33 OB
2. Uruguay 6:11,48
3. Česko 6:11,88
4. Polsko 6:12,79
5. Kanada 6:18,29
6. Norsko DNF
1. Irsko 6:05,33 WB
2. Itálie 6:07,70
3. Belgie 6:13,07
4. Ukrajina 6:14,57
5. Španělsko 6:15,49
6. Indie 6:24,47 (04:39:18)