0:10 (0:6, 0:3, 0:1)
Gazprom Export
Sobota 30.11.2013, 15:30 • KV Arena • Exhibiční utkání

59:35
    Zřejmě poslední vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici si jde sednout Jan Hodinář na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:13
    Tlak Energii přinesl alespoň přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Pavel Agarkov.

45:12
    Další vyloučení. Za hákování vyloučen domácí Petr Kořínek.

44:15
    Gazprom Export právě vstřelil branku!
    Gazprom opět trestá! Desátou branku přidává PAVEL AGARKOV po krásné přihrávce Alexandra Medvěděva. Asistence: Alexandr Medvěděv

43:03
    Teď se předvedla Šlégrova formace! Martin Nosek přeblusil celé hřiště, přenechal na modré čáře Šlégrovi, jehož střela tesně minula hostující branku!

39:59
    Ještě tu máme jedno vyloučení. Za hákování vyloučen domácí Václav Vaněk.

36:34
    Toto už s Energií vypadá hodně zle! PODALINSKIJ se Subbotinem ujeli do brejku a první zmiňovaný uklidil puk za bezmocného Guceviče! Asistence: Dmitrij Subbotin a Alexej Pogonin

30:13
    Nikolaj Ignatov si jde sednout na dvě minuty za hákování.

28:04
    Na straně hostů došlo ke střídání gólmanů. Do branky nastupuje Andrej Malkov.

28:04
    Uběhla pouze minuta a dalši branku přidává IGOR ŠEVCOV! Asistence: Dmitrij Tepljakov a Igor Boriskov

26:50
    Gazprom pokračuje v kanonádě a ALEXANDR MEDVĚDĚV přidává sedmou branku! Po přihrávce Jevgenije Čižmina prostřelil z mezikruží domácího Guceviče! Asistence: Jevgenij Čižmin

24:32
    Gucevič teď předvedl famózní zákrok, kdy betonem vyrazil puk směřující do jeho branky!

20:02
    Na straně domácích došlo ke střídání gólmanů. Do branky se postavil Ilja Gucevič.

19:49
    Šestý hřebíček přidává IGOR ŠEVCOV, jehož nahození od modré si do branky sráží Martin Černý. Asistence: Jevgenij Štepa

15:05
    To už vypadá jako exhibice v exhibičním utkání! Igor Ševcov přeblusil celé hřiště a nabídnul puk před prázdnou bránou DMITRIMU TEPLJAKOVI, který zvyšuje stav zápasu již na 5:0 pro Gazprom! Asistence: Igor Ševcov

10:21
    Hosté využívají přesilovou hru a zadělávají Energii na debakl! Střelou k tyči se prosazuje IGOR VARITSKIJ! Asistence: Igor Ševcov a Dmitrij Tepljakov

08:02
    Máme tu první vyloučení v zápase. Za hákování poslán na trestnou lavici Jiří Parkmann.

07:04
    A to už vypadá s Energií špatně! JEVGENIJ ČIŽMIN ujel domácí obraně a přidává další branku! Asistence: Igor Varitskij a Alexandr Medvěděv

04:57
    Nedáš dostaneš! To teď přesně platilo pro domácí a znovu inkasují! Po nedůslednosti před Knížkem zvyšuje stav zápasu IGOR ŠEVCOV! Asistence: Dmitrij Tepljakov

04:08
    Velká šance Jiřího Šlégra, jehož střela z bezprostřední blízkosti přeletěla Michajlovskiho!

01:43
    Neuběhly ani dvě minuty a Gazprom jde do vedení! Po krásné individuální akci skóruje DMITRIJ TEPLJAKOV! Asistence: Igor Boriskov

David Košinár

Branky a nahrávky: 2. Tepljakov (Boriskov), 5. Ševcov (Tepljakov, Boriskov), 8. Čižmin (Varitskij, Medvěděv), 11. Varitskij (Tepljakov, Ševcov), 16. Tepljakov (Boriskov, Ševcov), 20. Ševcov (Štepa), 27. Medvěděv (Čižmin), 29. Ševcov (Tepljakov, Boriskov), 37. Podalinskij (Pogonin, Subbotin), 45. Agarkov (Medvěděv)

HC Energie Karlovy Vary: Knížek (Gucevič) – Šlégr, Bubla, Goga, Nosek, Weiss– Vaněk, Hylas "C", Vopat, Vachovec, Černý, Parkmann, Kysela, Polák
    Gazprom Export: Michajlovski (Malkov) – Kameletdinov, Štepa, Semin, Antipin, Ingatov, Jaščin, Podalinskij – Medvěděv "C", Boriskov, Čižmin, Tepljakov, Pogonin, Varitskij, Subbotin, Ševcov, Agarkov

Rozhodčí: Grech – Belko, Schopf