HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 4:2 (kon.) | Zlín sledge – Studénka Sledge 6:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 07.12.2013, 12:35 • Neratovice • Česká para hokejová liga

Sledujeme současné vyloučení K. Veselý vyloučen na dvě minuty za hrubost a David za hrubost tentýž trest a hrajeme 4 na 3.

Sparta si zahraje přesilovku J. Veselý je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Sparta si opět zahraje oslabení když na dvě minuty je vyloučen Podhráský za nedovolené bránění.

24:22
    Raul zbytečně dohrál hráče Olomouce u mantinelu a jde na dvě minuty za vražení na hrazení.

21:14
    Budeme sledovat vyrovnanou hru 4:4 vyloučen je domácí Rumplík na dvě minuty za držení.

20:24
    Budeme sledovat první přesilovku zápasu tu bude mít Sparta po vyloučení hráče hostů Stodoly na dvě minuty za hákování.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 7. Zapletal (Raul), 9. Z.Krupička, 41. Z.Krupička, 43. Klíma (Zapletal) – 22. Hering, 42. Pabst. (Hering)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, J. Krupička, Němec, Podhráský – Z. Krupička ''C'', Zikmund, Raul, Rumplík, Klíma, Kalina, David, Košnar
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – K. Veselý ''C'', Geier, Bejvl, Stodola, Pabst – J. Veselý ''A'', Černoch, Novák, Prašil, Rozkopal, Hering, Német, Brix

Rozhodčí: Kuranda, Bergmann