HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 4:2 (kon.) | Zlín sledge – Studénka Sledge 6:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 07.12.2013, 12:35 • Neratovice • Česká para hokejová liga

42:15
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je nejspíš rozhodnuto po střele Zapletala se dostal k puku JIŘÍ RAUL a do odkryté brány doráží kotouč. Asistence: Zapletal.

41:21
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc se prosazuje v oslabení branku vstřelil PABST. Asistence Hering.

40:27
    ZDENĚK KRUPIČKA si hodil puk o mantinel a dojel ho ujížděl sám na bránu a zvyšuje na 3:1 pro Spartu. Bez Asistence.

Sledujeme současné vyloučení K. Veselý vyloučen na dvě minuty za hrubost a David za hrubost tentýž trest a hrajeme 4 na 3.

Sparta si zahraje přesilovku J. Veselý je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Další obrovská možnost hostujícího Heringa Vápenka znovu drží Spartu.

Hering podruhé ujížděl úplně sám na Vápenku tentokrát byl domácí golman úspěšnější.

Sparta si opět zahraje oslabení když na dvě minuty je vyloučen Podhráský za nedovolené bránění.

24:22
    Raul zbytečně dohrál hráče Olomouce u mantinelu a jde na dvě minuty za vražení na hrazení.

21:51
    Teď Sparťanská obrana propadla HERING BERNHARD si vzal kotouč ze svého pásma obrana Sparty se mu rozestoupila a tím pádem ujížděl sám na bránu a kličkou do forhandu překonává domácího brankáře Vápenku. Bez Asistence.

21:14
    Budeme sledovat vyrovnanou hru 4:4 vyloučen je domácí Rumplík na dvě minuty za držení.

20:24
    Budeme sledovat první přesilovku zápasu tu bude mít Sparta po vyloučení hráče hostů Stodoly na dvě minuty za hákování.

19:38
    Hering si udělal se sparťanských beků kuželky vypálil z kruhu ale naštěstí pro Spartu Vápenka chytá.

17:18
    Na třikrát dorážel Zikmund ale Hulín byl úspěšnější.

15:56
    Domácí kapitán Z. Krupička přebruslil ve středním pásmu hráče Olomouce z levého mantinelu si nabruslil na střed a trefil jen tyčku.

9:46
    Hering měl na hokejce první gol Olomouce když byl sám mezi Kruhy a nedokázal prostřelit Vápenku této akci předcházelo ztracení kotouče domácích v útočném pásmu .

8:24
    Domácí kapitán ZDENĚK KRUPIČKA si dobře najel za obranu na modrou čáru kde sebral puk a ujížděl sám na brankáře Hulína kterého prostřelil. Bez asistence.

7:28
    Hostující brankář teď měl více štěstí než rozumu po kombinaci Klíma, Rumplík mohli jít domácí už do dvou brankového vedení.

6:31
    Sparta se ujímá vedení střelou z levého mantinelu zásluhou JANA ZAPLETALA. Asistence: Jiří Raul.

3:59
    Heringovo nahození chtěl brankář Vápenka rozehrát. Vápenka rozehrál nepřesně ale stihl svojí chybu včas napravit viděli jsme první větší příležitost zápasu.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 7. Zapletal (Raul), 9. Z.Krupička, 41. Z.Krupička, 43. Klíma (Zapletal) – 22. Hering, 42. Pabst. (Hering)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, J. Krupička, Němec, Podhráský – Z. Krupička ''C'', Zikmund, Raul, Rumplík, Klíma, Kalina, David, Košnar
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – K. Veselý ''C'', Geier, Bejvl, Stodola, Pabst – J. Veselý ''A'', Černoch, Novák, Prašil, Rozkopal, Hering, Német, Brix

Rozhodčí: Kuranda, Bergmann