Prešov – Topoľčany 1:0 (kon.) | Trnava – Senica 2:1 (1:0 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:0 (kon.)
Prievidza – Pov. Bystrica 1:4 (kon.) | Bardejov – SR 18 2:0 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 2:4 (kon.)
HK Detva
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 05.01.2014, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

48:47
    Za vysokú hokejky v tváry jedného z domácich hráčov dostával Hamráček dve minúty.

42:06
    Hostia budú hrať v oslabení. Dve minúty dostáva Dávid Džerenga.

38:01
    Nasledne sa vylučuje opäť. Na trestnú lavicu odišiel domáci Marek Hataš za napadnutie.

35:52
    Pri ďalšom vylúčení za podrazenie Perta Finduru mohol zvýšiť domáce vedenie Daniel Neumann, ale jeho delovky od morej skončili buď zblokované, alebo na zadnom mantinely.

33:06
    Vylúčení hráč hostí naskočil na ľad a hneď ho tam za podrazenie nasledoval ďalší, ktorým je Peter Findura za podrazenie.

32:11
    Diváci sa hnevajú na hlavného rozhodcu, ktorý vylúčil Branislava Srnku za nedovolné bránenie. Presilovka Detvy sa tak skončila.

31:57
    Cvergoš vysokou hokejkou fauloval domáceho hráča a sám sa pritom zranil. Hráč hostí dostál dve minúty, ale odsedieť si ich muí jeho poluhráč.

22:48
    Sily na ľade sa na 8 sekúnd vyrovnajú. Patrik Rosenberg dostal 2. min za nedovolené bránenie.

20:55
    Domáci sa budú musieť brániť na trestnú lavicu za hákovanie odchádza Branislav Srnka.

13:07
    Domáci budú hrať 18 sekúnd len v trojici. Na trestnej Lavici za podrazenie sedí David Graham.

11:25
    Preilovka domácich sa na dve minúty skončí. Na trestnú lavicu si musí odísť sadnúť Slavomír Buda.