Piešťany – Nitra 3:5 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Trenčín – Martin 5:2 (kon.)
Skalica – Košice 2:1 (kon.) | Zvolen – Poprad 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 26.01.2014, 17:00 • DOXXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

40:34
    Patrick White dostal menší trest za hákovanie. Šanca pre domácich znížiť hneď z kraja tretej tretiny,

36:03
    Domáci si teraz budú musieť poradiť bez Mareka Slováka, ktorý dostal osobný trest na desať minút.

35:54
    Najproduktívnejší hráč dnešného zápasu Lukáš Handlovský teraz oslabil svoj tím a dáva Žiline možnosť vrátiť sa do zápasu ešte v prostrednej časti.

32:38
    Ďalšia presilovká v prospech hostí. Peter Klouda dostáva menší trest za podrazenie.

31:17
    Presilovkovú príležitosť dostáva po Žiline aj Banská Bystrica. Tej to svojim držaním umožnil Martin Chovan.

28:53
    Za držanie hokejky si sadá na trestnú lavicu Vladimír Dolník. Presilová hra v prospech MsHK DOXXbet Žilina

23:39
    Chris Saracino dostal menší trest za hákovanie. Prvú presilovku v druhej tretine si zahrajú Vlci.

13:08
    Domácim fanúšikom sa to už prestáva páčiť. V plnom počte hrali Vlci len pár sekúnd, opäť sa vylučuje. Radim Ostrčil dostal menší trest za držanie.

10:49
    Dlho sa v rovnovážnom stave nehralo. Presilovú hru si zahrajú aj hostia, a to po faule Mateja Beneho, ktorý sa previnil podrazením.

08:31
    Na trestnú lavicu si musel ísť nútene oddýchnuť skúsený útočník hostí Michal Hudec, ktorý dostal za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou a tržné zranenie Vargu 2+2.

06:53
    Sily na ľade sa nám vyrovnali. Matej Gašpar dostal menší trest za držanie hokejky.

05:30
    Prvé vylúčenie v zápase registrujeme na žilinskej strane. Za nedovolené bránenie mieri na trestnú lavicu obranca Dlouhý.

Michal Bakoš

Branky a nahrávky: 11. Milan Dreveňák (Emil Bagin, Radim Ostrčil) – 16. Rastislav Gašpar (Radomír Heizer, Lukáš Bambúch), 21. Lukáš Handlovský (Radomír Heizer, Dominik Kadura), 33. Michal Hudec (Lukáš Handlovský), 33. Radomír Heizer (Lukáš Bambúch, Lukáš Handlovský)

MsHK Žilina: Koutský – Ostrčil, Šterbák, Dlouhý, Leško, Bagin, Látal, Chovan, Bajánik – Valášek, Kalla, Slovák, Tomas, Klouda, Varga, Bene, Dreveňák, Linet, Vaculín, Jarab, Rehák
    HC´ 05 Banská Bystrica: Sabol – Lepine, Saracino, Macháček, Bambúch, Gachulinec, Predajnianský – Handlovský, White, Hudec, Dolník, Heizer, Kadura, Lamper, Lunter, Zigo, Gašpar, Rosandič, Róth

Rozhodčí: Stano, Tvrdoň, Výleta