Nitra – Banská Bystrica 8:2 (kon.) | Skalica – Košice 6:3 (kon.) | Poprad – Piešťany 4:3 (po pr.)
Zvolen – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – Martin 4:2 (kon.)
HKM Zvolen
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 18.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

59:15
    Hákovanie (2min.)- Brabenec
    V poslednej minúte ešte vylúčenie na strane Zvolena, zrejme to už však výsledok nijako výrazne neovplyvní.

52:12
    Nedovolené bránenie v hre (2min.)- Škvaridlo
    Hostia majú ďalšiu presilovú hru, v ktorej sa pokúsia o poslednú šancu na zdramatizovanie zápasu.

47:03
    Nedovolené bránenie (2min.)- Pichnarčík
    Ihneď po skončení domácej presilovky fauloval obranca Zvolena a hostia majú príležitosť skórovať.

44:56
    Hákovanie (2min.)- Melichárek
    Ďalšia presilová hra domácich, hostia už akoby nemali sily na odpor.

35:13
    Podrazenie (2min.)- Škvaridlo
    Domáci útočník fauloval Koyša a hostia majú šancu znížiť skóre.

31:09
    Hlinka (2+2)- napadnutie +hrubosť, Bortňák (2min.)- hrubosť
    Len dve minúty dostal za tento zákrok Hlinka a Zvolen tak bude hrať presilovku.

26:25
    Príliš veľa hráčov na ľade (2min.)- Ďaloga
    Technický priestupok domácich, zlé striedanie ich bude stáť dve minúty v oslabení.

16:23
    Sekanie (2min.)- Jurík L.
    Kapitán domácich putuje na trestnú lavicu s veľkou nevôľou, no jeho spoluhráči sa budú brániť v oslabení.

11:24
    Podrazenie (2min.)- Holenda
    Domáci budú hrať druhú presilovú hru v zápase, na trestnú lavicu ide bronzový junior z Kanady Holenda.

07:37
    Sekanie (2min.)- Podkonický
    Priznám sa, že niečo takéto som ešte nevidel. Podkonický sa dostával do úniku a v ňom fauloval. Hostia budú hrať presilovku.

00:21
    Sekanie (2min.)- Hossa
    Hneď v úvode stretnutia prvé vylúčenie, domáci dostávajú možnosť presilovej hry.

Tomáš Melicherčík

Branky a nahrávky: 6. Ďaloga (Pichnarčík), 33. Sloboda (Pokovič), 42. Jurík L. (Sloboda, Hraško)

HKM Zvolen: Šimko (Orčík)- Bagin Juraško (A), Podkonický Brabenec Puliš- Hraško Pokovič, Obdržálek Jurík L. (C) Sloboda- Pichnarčík Ťavoda, Ďaloga Bortňák Škvaridlo- Fekiač F. , FekiačV. Kentoš
    Tréner: Josef TUREK

HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy)- Bokroš Andersons, Melichárek (A) Nemec (C) Hossa- Lintner (A) Novajovský, Razingar Hlinka Koyš- Holenda Dudáš, Pardavý Stantien Šišovský- Hochel, HudecD. Švec Daniška
    Tréner:Roman STANTIEN

Rozhodčí: Miroslav ŠTEFÍK- Lukáš KACEJ, Matej TVRDOŇ- Vladimír MIHÁLIK