Orlová – Uničov 2:2 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 1:2 (kon.) | Olomouc B – Břeclav 6:0 (kon.)
Opava B – Zlín B 1:3 (kon.) | Zábřeh – Líšeň 2:0 (kon.)
FK Slavia Orlová - Lutyně
2:2 (1:2)
SK Uničov
Neděle 22.03.2015, 10:15 • Na Stuchlíkovci 340,Orlová Lutyně • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Vítám Vás po zimní přestávce při sledování onlajn utkání z MSFL.Dnes je na programu utkání 18kola FK Slavia Orlová Lutyně-SK Uničov.

Orlová – Petřkovice 8:2 (4:1) Tomáš 3, Panák 2, Lisický, Skoupý, Kopel

Poslední vzajemný utkání obou dnešních soupeřů skončilo na podzim remízou 1:1,když se trefili za Uničov Vasiljev a za Orlovou Kopel.

FK Slavia Orlová – Lutyně: Pacanovský--Kaizar-Skoupý-Schroner-Fiala-Kopel(K)-Limanovský-Knötig-Tomáš-Klimas-Jovanovič.Trenér:J.Jadrný.
    Náhradníci: Szarowski-Kroček-Uher-Kubiš.

SK Uničov: Uvízl-Řehák-Vejvoda(K)-Vasiljev-Konečný-Jeřábek-Skříž-Nuc-Koutek-Krč-Juřátek.Trenér:J.Navrátil
    Náhradníci: Hrubý-Kasal-Schvarz-Havlíček.

Rozhodčí: Tomanec-Ogrodník-Ondráš..

-45
    Obě dvě družstva se nám již rozcvičují na hrací ploše.

1

2
    Obrovská čance Limanovského. Trefuje obránce stojícího na čáře.

5
    Orlová právě vstřelila branku!
    Centr Kopela usměrňuje do sítě hlavou MICHAL TOMÁŠ.

8
    Roh Unočova s námahou brankář Pacanovský vyboxoval.

10
    Bombu Limanovského vyrazil Uvízl. Následující rohový kop už Uničov ubránil.

15
    Trestný kop Jeřábka metr před šestnáctkou končí ve zdi.

16
    Uničov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ VASILIJEV nádherou bombou přímo do šibenice nedal Pacanovskému žádnou šanci a srovnává stav utkání,

26
    Knötigova střela končí až u rohového praporku.

32
    Krčovu střelu srazila obrana Orlové do rohu. Ten ale hosté zahráli špatně a míč končí až na druhé polovině hřiště.

37
    Neskutečný gól momentálně vstřelil ALEŠ KRČ. Míč už mířil na roh, ale již zmiňovaný hráč jej ve vzduchu zpracoval a brankáře patičkou přeloboval z nulového úhlu.

40
    Krč běžel sám na branku, ale trstuhodně minul.

41
    Kopel mezi dvěma obránci. Uvízl s námahou jeho střelu chytil.

43
    Bombu Limanovského vytěsnil Uvízl na roh, při němž následně netrefil práznou branku Skoupý.

45

Polovina zápasu je za námi. V něm se již v úvodu chopili vedení domácí hráči, za něž se v 5. minutě trefil Tomáš, hosté ale do závěrečného hvizdu první půle dokázali strhnout vedení na svou stranu, kdy se v 16. minutě prosadil Vasilijev a ve 37. minutě upravil průběžné skóre Krč. Druhý jmenovaný mohl vedení navýšit, ale v individuální šanci zklamal. Před námi je druhý poločas a v něm jistě několik dalších fotbalově pohledných příležitostí.

46

49
    Hlavička Kaizara končí mimo branku.

51
    Limanovský se už poněkolikáté v dnešním duelu dostává ke střele, ale i opět jeho pokus Uvízl pracně likviduje.

Dnešní utkání sleduje 52 diváků.

57
    Za faul zezadu uviděl žlutou kartu Juřátek.

58
    Brankář Uvízl se dnes opravdu činí. Tentokrát na brankové čáře zachraňuje střelu Kopela.

59
    Dalekonosnou střelu Limanovského lízl hlavou KAREL SKOUPÝ a srovnal stav utkání.

60
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Schroner, přichází Uher.

62
    Po chybě hostující obrany se ke střele dostává Tomáš, jeho pokus ale končí Uvízlově náruči.

65
    Drtivý tlak Orlové končí rohem, na jehož konci je střela Limanovského. Ta bohužel neměla směr a skončila nad brankou.

68
    Další roh Orlové. Bombu Fialy likviduje dnes skvělý Uvízl.

71
    Orlová opět v šanci rohového kopu a nebezpečí zažehnává opakovaně Uvízl.

75
    A brankář Uničova opět v likvidaci šance domácích, momentálně si poradil se střelou Tomáše.

76
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Fiala, přichází Panák.

77
    Nuc obdržel žlutou kartu.

78
    Klimas se staví k trestnému kopu. Jeho střelu odvrací hostující obrana z brankové čáry.

81
    Ke střele se dostává Vasiljev, ale jeho pokus Pacanovský nohama vyráží na roh.

82
    Za faul zezadu na unikajícího Limanovského je Stříž potrestán červenou kartou a poslán předšasně do sprch.

82
    Rohový kop Uničova likviduje domácí pozorná obrana.

87
    Krč obdržel žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Kasal.

89
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Hrubý.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec normální hrací doby.

90+1
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasilijev, přichází Schvarz.

90+2

Zápas je u konce a na oba celky vychází bodová dělba za remízu. Na její zásluze se podepsal v největší mře brankář Uvízl, jenž zlikvidoval opravdu velký počet gólových příležitostí Orlové a jeho výkon byl opravdu skvělý.

Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek víkendu. (12:09:58)