Plzeň – Litvínov | 4:3 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Pardubice – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Sparta – Mountfield HK | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Přerov – Ústí n/L | 6:4 (kon.) |
Chabarovsk – Jaroslavl | 0:1 (kon.) | | | Vladivostok – Soči | 0:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Toljatti | 2:0 (kon.) |
Novosibirsk – Kazaň | 5:4 (po pr.) | | | Omsk – Barys | 2:4 (kon.) | | | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk | 6:0 (kon.) |
Riga – HC Slovan | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | Minsk – Jekatěrinburg | 5:1 (kon.) | | | Petrohrad – Jokerit | 6:3 (kon.) |
Spartak Moskva – Záhřeb | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 4:1 (kon.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Vsetín – Třinec | 0:7 (kon.) | | | Pardubice – Havlíčkův Brod | 7:1 (kon.) | | | Poruba – Zlín | 1:5 (kon.) |
Olomouc – Opava | 10:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 1:5 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
Boston – NY Rangers | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Columbus – Minnesota | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Washington | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Detroit – Pittsburgh | 6:1 (kon.) | | | St. Louis – Dallas | 6:0 (kon.) | | | Colorado – Calgary | 0:1 (kon.) |
Poprad – Nitra | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Martin – Košice | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Zvolen – Piešťany | 2:0 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Skalica – Žilina | 4:2 (kon.) |
Trnava – Pov. Bystrica | 2:3 (po pr.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 1:3 (kon.) | | | Humenné – Senica | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Bardejov – Lipt. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 6:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:0 (kon.) |
Přerov – Val. Meziříčí | 13:1 (kon.) | | | Třebíč – Technika Brno | 10:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Frýdek-M. | 5:1 (kon.) |
Příbram – Poděbrady | 3:2 (kon.) | | | HC Šumperk – Prostějov | 2:1 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Krkonoše | 3:1 (kon.) |
Tachov – Kadaň | 2:3 (po s.n.) | | | SHK Hodonín – SK Karviná | 4:3 (kon.) | | | Kobra – Karlovy Vary B | 1:4 (kon.) |
Kolín – Žďár n/S | 11:0 (kon.) | | | Tábor – Písek | 6:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Litoměřice | 1:3 (kon.) |
Třemošná – Most | 13:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 10:6 (kon.) | | | Chrudim – Jablonec n/N | 4:3 (po s.n.) |
Uničov – Prostějov | 3:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 8:4 (kon.) | | | Letňany – Klášterec nO | 3:5 (kon.) |
PZ Kladno – Hvězda Praha | 1:3 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 8:6 (kon.) | | | Opava – Havířov | 7:4 (kon.) |
Třebíč – Chrudim | 3:2 (po s.n.) | | | Ústí n/L – Kobra | 3:5 (kon.) | | | V.Popovice – Tábor | 7:4 (kon.) |
Frýdek-M. – SK Karviná | 4:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Přerov | 5:3 (kon.) | | | Písek – Kolín | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Most | 5:2 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Klatovy | 3:2 (po s.n.) | | | Warriors Brno – SHK Hodonín | 3:2 (po s.n.) |
Krkonoše – HC Boskovice | 15:0 (kon.) |
konec
AZ Havířov
1:5
(1:0, 0:1, 0:4)
HC Vítkovice Ridera
58:41
|
Patrik Raček (HAV), dvě minuty za pád pod nohy.
|
|
54:48
|
Ondřej Stareček (VIT), dvě minuty za podražení.
|
|
52:12
|
David Chujac (HAV), dvě minuty za hákování.
|
|
47:20
|
Matěj Šala (VIT), dvě minuty za faul kolenem.
|
|
39:50
|
Ondřej Kosina (VIT), dvě minuty za sekání.
|
|
30:36
|
Jan Bernát (VIT), dvě minuty za nedovolené bránění. Bernát už faulovat musel do šance se hnal Kurovský.
|
|
28:02
|
Jaroslav Mrowiec (HAV), dvě minuty za nedovolené bránění.
|
|
09:09
|
Jonáš Franz (VIT), dvě minuty za napadení.
|
|
00:41
|
David Chujac (HAV), dvě minuty za podražení.
|
Branky a nahrávky:
8. Chujac (Strakoš) – 29. Raška (Baláž), 46. Blaško (Ficek, Baláž), 47. Raška (Kosina, Toman), 49. Baláž (Blaško), 53. Raška (Slíž, Toman)
Rozhodčí: Krenželok D. – Lederer, Konvička
Diváci:
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Matoušek (Sonnek) – Chujac, Frojda, Hudeček, Szturc, Ševěček, Mrowiec "C" – Juhász, Borowiak, Strakoš, Pecka, Peterka "A", Piš, Lenomar, Kurovský, Raček, Pawliczek, Cihlář
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Malík – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner "A", Šala, Baláž "A", Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška "C", Toman
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Malík – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner "A", Šala, Baláž "A", Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška "C", Toman
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Krenželok D. – Lederer, Konvička
Diváci:
Josef Nudera
@JosefNudera